Nicorette - gumy nikotynowe i plastry na rzucenie palenia

( ilość produktów: 17 )

Rodzinę Nicorette tworzą produkty w postaci: spray, gum do żucia, plastrów - w dawkach podzielonych ze względu na stopień zaawansowania nałogu oraz na indywidualne potrzeby osoby palącej. Nicorette jako jedna z wiodących marek pomagających w zwalczaniu uzależniania od nikotyny, pomogła wielu naszym pacjentom w szybkim i skutecznym gaszeniu głodu nikotynowego oraz w całkowitym porzuceniu palenia.

Rzuć palenie razem z Nicorette

Produkty Nicorette w postaci gum, posiadają odświeżający miętowy lub owocowy smak oraz występują także w formie Ice White - pomagającej w zwalczaniu przebarwień zębów i niosącej pomoc w przywróceniu im utraconej bieli. Warto również zwrócić uwagę na nowość - Nicorette Spray, który działa absolutnie błyskawicznie i gasi chęć sięgnięcia po papierosa już po 60 sekundach od zastosowania.

Jak działają gumy i tabletki Nicorette?

Rzucenie palenia może być bardzo trudne, zwłaszcza jeśli opiera się tylko na sile woli nałogowego palacza. Nikotynowa terapia zastępcza daje dużą skuteczność w ograniczeniu sięgania po papierosy, bo zapewnia kontrolowany dostęp do nikotyny. Ten rodzaj terapii można prowadzić, stosując gumy Nicorette i tabletki Nicorette. Leczenie uzależnienia polega na stopniowym zmniejszaniu dawki nikotyny. Zaletą nikotynowej terapii zastępczej jest też to, że do organizmu nie dostają się substancje smoliste wydzielane podczas palenia papierosów.

Kiedy warto stosować plastry i spraye Nicorette?

Plastry Nicorette stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które walczą z nałogiem, ale nie chcą lub nie mogą regularnie zażywać tabletek lub stosować gum. Plastry zawierające nikotynę przykleja się na słabo owłosioną skórę rano, a odkleja wieczorem. W międzyczasie dochodzi do stopniowego uwalniania nikotyny i jej wchłaniania przez skórę. Natomiast spray Nicorette zwalcza głód nikotynowy już po 60 sekundach od przyjęcia preparatu. Jego działanie jest bardzo szybkie i daje natychmiastową ulgę.

    pixel