Biovax - szampony i odżywki do włosów

( ilość produktów: 22 )

Biovax kosmetykiBiovax to bardzo innowacyjna seria kosmetyków, powołana do życia przez ekspertów L'biotica. Firma obecna jest na rynku od 2005 roku i przez całe osiem lat zdołała zdobyć zaufanie oraz uznanie bardzo wielu konsumentek, dla których najważniejsza jest wysoka jakość produktów, naturalność i przede wszystkim skuteczność.

Nowoczesne receptury laboratorium L'biotica

W procesie tworzenia kosmetyków Biovax, laboratorium L'biotica wykorzystuje najnowszą wiedzę kosmetyczną oraz biotechnologiczną, stosując nowoczesne metody produkcji i ulepszając receptury kosmetyków tak, aby pozbyć się wszelkich, nawet śladowych ilości preparatów, jakie mogą doprowadzać do podrażnienia skóry. Kosmetyki Biovax są więc bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Specjaliści z laboratorium dbają również o to, aby wybierać jedynie sprawdzonych i certyfikowanych sprzedawców, którzy starają się, aby ich surowce były zgodne z najwyższymi normami i standardami jakości.

Misją firmy jest nieustanne poszukiwanie rozwiązań po to, aby klienci mogli zadbać o swój wygląd najlepiej jak to tylko możliwe. Z jednej strony kładzie się nacisk na to, aby upiększyć to, co dała nam natura, z drugiej jednak chodzi o zachowanie młodości i zdrowego wyglądu najdłużej jak tylko jest to możliwe.

Seria Biovax przeznaczona jest dla konsumentów, którzy pragną odpowiednio zadbać o zdrowie i kondycję swoich włosów, ale nie tylko – to idealne rozwiązanie również dla tych, którzy chcą zapewnić włosom ochronę i bezpieczeństwo. Dba nie tylko o zdrowie i kondycję Twoich włosów, ale również zapewnia im gruntowną ochronę i bezpieczeństwo. Klienci mogą mieć pewność najwyżej jakości – firma daje gwarancję, co potwierdzone zostało przez testy najlepszego z najlepszych Mistrza Europy Fryzjerstwa Artystycznego, który wystawił produktom pozytywną opinię.

Sukces produktów Biovax tkwi w zawartości tylko naturalnych olejków oraz ekstraktów, a także substancji ochronnych, a wszystkie kosmetyki oparte są głównie na glicerynie, a więc naturalnej bazie roślinnej. W naszej aptece dostępny jest szeroki asortyment Biovax, począwszy od szamponów regenerujących, poprzez maseczki aż do odżywek dwufazowych.

    pixel