Suplementy i odżywki dla sportowców

( ilość produktów: 54 )

Odżywki dla sportowców - to szeroka oferta produktów kierowanych do osób aktywnych fizycznie - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn - w szczególności dla osób regularnie ćwiczących, uczęszczających na siłownię, trenujących zawodowo. Nasza oferta dopasowana została nie tylko pod kątem profesjonalistów, ale także z myślą o osobach uprawiających sport hobbistycznie i rekreacyjnie - dla pięknej sylwetki, pożądanej wagi ciała i dobrego zdrowia.

Odżywki dla sportowców - czy mogą stosować je tylko osoby aktywne fizycznie?

Suplementy i odżywki dla sportowców zazwyczaj kojarzone są z kulturystami, charakteryzującymi się bardzo muskularną sylwetką. Tymczasem odżywki dla osób aktywnych fizycznie równie często stosowane są przez biegaczy, trenerów fitnessu, czy innych sportowców, trenujących zawodowo lub amatorsko, którzy chcą zwiększyć swoją sprawność i wydajność oraz zadbać o odpowiednią suplementację. Odżywki dla sportowców polecane są też dla osób odchudzający się w celu zapewnienia odpowiedniej podaży protein.

Kiedy warto sięgnąć po suplementy diety dla sportowców?

Warto pamiętać, że suplementy dla sportowców powinny stanowić uzupełnienie odpowiednio zbilansowanej diety, ale nie mogą jej zastępować. Stosowane są w celu regeneracji po treningu, budowy tkanki mięśniowej, usprawnienia metabolizmu i intensywnego spalania kalorii. Proteinowe odżywki dla osób aktywnych fizycznie wpływają korzystnie na przyrost suchej masy mięśniowej oraz pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej. Proteinowe suplementy dla sportowców najczęściej stosuje się w posiłkach potreningowych oraz wieczornych. Odżywki węglowodanowe mogą być stosowane po intensywnym wysiłku w celu szybkiego odzyskania sił i energii, a także w czasie okołotreningowym w celu jej uzupełnienia.

Suplementy diety dla sportowców

W asortymencie i-Apteki.pl, znajdziemy wybór najwyższej jakości, profesjonalnych odżywek dla sportowców i suplementów diety, dostosowanych do potrzeb organizmu obciążonego wyczerpującym i wymagającym dużych pokładów energii treningiem oraz zapewniających organizmowi źródło wielu cennych składników odżywczych i energetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek, takich jak: Olimp, Swanson, Naturell.

pixel