Probiotyki dla dorosłych i dla dzieci - suplementy osłonowe przy antybiotyku

( ilość produktów: 148 )

Preparaty zawierające specjalne szczepy bakterii probiotycznych, cenne dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, jelit i zdrowia intymnego kobiet. Suplementy diety, szczególnie wskazane w okresie osłabionej odporności organizmu, w trakcie i po antybiotykoterapii, w przebiegu infekcji układu pokarmowego i chorób jelit oraz w celu skrócenia epizodów biegunki wywołanej infekcją wirusową lub bakteryjną u dzieci i u osób dorosłych.

Probiotyki to tabletki osłonowe zalecane do przyjmowania w okresie antybiotykoterapii i po jej zakończeniu. Ich zadaniem jest ochrona oraz przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, jelit i zdrowia intymnego kobiet. Probiotyki dla dzieci i dorosłych zawierają pojedyncze lub mieszane hodowle drobnoustrojów o korzystnym dla ludzkiego zdrowia działaniu.

Osłona do antybiotyku - kiedy stosować?

Antybiotyki poza zwalczaniem chorobotwórczych bakterii wpływają też na naturalną mikroflorę człowieka, przez co mogą m.in. wywoływać intymne dolegliwości grzybicze u kobiet. Osłona na żołądek przy antybiotyku pozwala uniknąć dolegliwości ze strony układu pokarmowego i moczowo-płciowego u kobiet. Zalecana jest też po zakończonej antybiotykoterapii w celu odbudowy naturalnej mikroflory, a także w celu złagodzenia i skrócenia dolegliwości spowodowanych biegunką wywołaną infekcją wirusową lub bakteryjną. W tej kategorii dostępne są też suplementy dla kobiet, które regulują pH pochwy i korzystnie wpływają na jej czystość.

pixel