Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Żele stomatologiczne i płukanki na ból i krwawienie dziąseł

( ilość produktów: 30 )

Opuchnięte, bolesne dziąsła, to częsty problem, z którym boryka się większość rodziców małych, ząbkujących dzieci. Ból i krwawienie dziąseł to jednak przypadłość nie tylko wieku dziecięcego. Choroby zębów i jamy ustnej mogą objawiać się bolesnością, opuchlizną i krwawieniami z dziąseł, w ostateczności mogą prowadzić nawet do wypadania zębów. W swojej ofercie posiadamy wiele preparatów na zapalenie dziąseł – leki bez recepty, na bolesne i krwawiące dziąsła i wiele innych dolegliwości jamy ustnej, dziąseł i zębów.

Codzienna pomoc przy zapaleniu dziąseł

Nowoczesne leki na zapalenie dziąseł, które można wykupić bez recepty, pomagają zredukować stan zapalny, obniżając bolesność i zmniejszając opuchliznę. Przykładowy lek na zapalenie dziąseł to Hascosept Dental, lek w formie aerozolu do jamy ustnej, wykazujący działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Farmaceuta pomoże Ci również wybrać skuteczny lek na krwawiące dziąsła lub łagodzący lek na opuchnięte dziąsła, zalecany do stosowania w okresie ząbkowania u małych dzieci.
 

Co na bolesne ząbkowanie dla dzieci?

Twoja pociecha ma ostatnio kłopoty ze snem, częściej płacze, wkłada paluszki do buzi, a jej dziąsła są bolesne i opuchnięte? To mogą być oznaki ząbkowania, które są męczące zarówno dla dziecka, jak i rodziców. W złagodzeniu objawów pomocny może okazać się żel na ząbkowanie.
 

Na i-Apteka.pl znajdziesz m.in. Anaftin Baby, który ma w składzie wyciąg z aloesu o działaniu kojącym. Innym żelem na ząbkowanie z roślinnym składem jest BOBODENT, zawierający wyciąg z rumianku i tymianku.
 

Oprócz żelów na i-Apteka.pl dostępne są preparaty w formie sprayu np. Dentosept A Mini. Wyróżnia się unikalnym składem, dzięki któremu działa kojąco, a także pomaga oczyścić i odświeżyć jamę ustną.
 

Co na krwawiące dziąsła?

Potrzebne Ci preparaty na krwawiące dziąsła, które przeznaczone są głównie dla osób dorosłych? Na i-Apteka.pl znajdziesz szeroki wybór tego typu produktów. Jednym z nich jest DOLOGEL, którego skład bazuje na naturalnych składnikach. Tego rodzaju środki na krwawienie dziąseł zawierają m.in. wyciąg z rumianku lub propolis o właściwościach przeciwzapalnych, dezynfekujących i przeciwbólowych.

    pixel