Maxigra Max x 4 tabletki

  • Lek wskazany do stosowania w przypadku impotencji, przeznaczony jest dla mężczyzn powyżej 18. roku życia, u których stwierdzono zaburzenia wzwodu. Produkt leczniczy Maxigra Max zawiera aż 50mg substancji czynnej – syldenafilu – w jednej tabletce.
  • Maxigra Max x 4 tabletki
Producent: Polpharma
Kod produktu: 39313
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
35,90 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Ostrzeżenia i środki ostrożności

W niektórych przypadkach przed zastosowaniem leku Maxigra Max należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Dotyczy to pacjentów z: chorobami krwi (białaczka, niedokrwistość sierpowatokrwinkowa, szpiczak mnogi); anatomicznym zniekształceniem prącia lub chorobą Peyroniego; chorobą wrzodową; zaburzeniem krzepliwości krwi (np. hemofilia); chorobami serca.

Maxigra Max a inne leki

Preparatu nie należy stosować jednocześnie z innymi lekami na zaburzenia wzwodu oraz jednocześnie z lekami na nadciśnienie tętnicze, zawierającymi syldenafil lub inne inhibitory fosfodiesterazy typu 5. Lek Maxigra Max może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami, zwłaszcza tymi, które są przeznaczone do leczenia bólu w klatce piersiowej.

Przed przyjęciem leku powinni skontaktować się z lekarzem pacjenci, którzy stosują leki z grupy inhibitorów proteazy wykorzystywanych w leczeniu zakażeń wirusem HIV, a także pacjenci, którzy przyjmują leki alfa-adrenolityczne.

Przed zastosowaniem leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich przyjmowanych obecnie lub ostatnio lekach, a także o tych, które pacjent zamierza przyjmować.

Skład Maxigra Max:

Substancja czynna: syldenafil (Sildenafilum). Każda tabletka zawiera 50mg syldenafilu (w postaci cytrynianu) oraz substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: mannitol (E421), krospowidon (typ A), powidon (K30), krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan; otoczka: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, talk, lak indygotyny (E132).

Działanie Maxigra Max:

Syldenafil to lek z grupy nazywanej inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Aż 50mg tej substancji czynnej zawarto w każdej tabletce produktu leczniczego Maxigra Max. Syldenafil wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, a tym samym wpływa na zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Warunkiem koniecznym do uzyskania efektu leczniczego jest uprzednie pobudzenie seksualne. Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu impotencji, czyli niemożności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia, która wystarczyłaby do odbycia stosunku płciowego. Do stosowania wyłącznie u dorosłych mężczyzn.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy Maxigra Max wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli impotencji. Lek przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18. roku życia.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Jeśli nastąpi nagłe pogorszenie widzenia lub nagła utrata wzroku – zaprzestać stosowania leku i natychmiastowo skontaktować się z lekarzem. Leku Maxigra Max nie stosować razem z innymi doustnymi lub miejscowymi terapiami zaburzeń wzwodu, a także z terapiami tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) z zastosowaniem syldenafilu ani z innymi inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Osoby z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby – bez konsultacji z lekarzem nie zaleca się stosować syldenafilu w dawce wyższej niż 25mg. Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet. W przypadku niestwierdzonej impotencji nie należy stosować tego leku. Stosowanie z jedzeniem i alkoholem: można przyjmować z posiłkiem lub niezależnie od niego, jednakże obfity posiłek może wydłużyć czas niezbędny do uzyskania działania leku. Należy pamiętać, że alkohol może czasowo zaburzyć zdolność uzyskania erekcji, nie jest więc zalecane spożywanie dużych ilości alkoholu przed zastosowaniem leku. Lek może wywołać zawroty głowy i zaburzenia widzenia, dlatego zaleca się wstrzymać się z prowadzeniem pojazdów lub obsługą maszyn po jego zastosowaniu. Lek zawiera sód, jednak mniej niż 1mmol (23mg) sodu w jednej tabletce, dlatego jest uznawany za „wolny od sodu”.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować: razem z lekami, które zawierają azotany (jednoczesne przyjmowanie tych leków może prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego), lekami lub innymi środkami uwalniającymi tlenek azotu (jednoczesne przyjmowanie tych leków może powodować niebezpieczne zmniejszenie ciśnienia tętniczego), riocyguatem. Nie stosować w przypadku, gdy w ciągu ostatnich miesięcy wystąpił udar lub zawał serca, a także w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego. Nie stosować w przypadku dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki (np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa)). Nie stosować u osób, u których stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie stosować poniżej 18. roku życia.

Działania niepożądane:
U niektórych osób podczas stosowania leku mogą wystąpić działania niepożądane, zazwyczaj krótkotrwałe o łagodnym lub umiarkowanie nasilonym charakterze. Wystąpienie następujących objawów wymaga odstawienia leku i niezwłocznego kontaktu z lekarzem: reakcja alergiczna (niezbyt często) – przyspieszony, świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła; bóle w klatce piersiowej (niezbyt często; jeśli bóle pojawią się w czasie stosunku płciowego lub po nim, trzeba przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie należy przyjmować azotanów); nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (rzadko; jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy jak najszybciej skontaktować się z lekarzem); nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko) – ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączka); napady padaczkowe lub drgawki (rzadko). Inne działania niepożądane – bardzo często: ból głowy; często: nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (w górnej części ciała), niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często: wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku, krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca oraz uczucie zmęczenia; rzadko: omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka, podwójne widzenie, zmniejszona ostrość widzenia, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, obrzęk oczu lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białkówki oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Po wprowadzeniu leku do obrotu zostały zgłoszone przypadki niestabilnej dławicy i nagłego zgonu (rzadko). U większości mężczyzn (jednak nie u wszystkich), u których wystąpiły te skutki uboczne, zaburzenia czynności serca występowały już przed przyjęciem leku, co uniemożliwia określenie, czy miały one faktyczny związek z zastosowaniem leku.

Dawkowanie tabletek Maxigra Max:

Lek należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub zaleceniami na ulotce. Tabletkę należy połykać w całości, popijać szklanką wody. Lek stosować godzinę przed planowaną aktywnością seksualną, warunkiem koniecznym uzyskania zadowalającego działania jest uprzednie pobudzenie seksualne. Zazwyczaj działanie jest odczuwalne po 30-60 minutach od zastosowania leku. Zalecana dobowa dawka: 50mg – wskazana jest wyłącznie w przypadku mężczyzn, którzy już wcześniej przyjmowali lek w dawce 50mg (lub wyższej) oraz mężczyzn, u których lek w dawce 25mg nie przyniósł zadowalającego efektu (nie został uzyskany wzwód wystarczający do odbycia stosunku). Lek stosować nie częściej niż raz na dobę. Należy skonsultować się z lekarzem w przypadku, gdy odczuwane jest wrażenie, że lek działa za słabo lub za mocno, nie nastąpiła poprawa lub nastąpiło pogorszenie.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Maxigra Max x 4 tabletki

2021-05-12

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka
W sieci krążą setki dowcipów i memów z Viagrą w roli głównej i choć niektóre są faktycznie śmieszne, to problem impotencji zdecydowanie nie jest zabawny! Odkładając żarty na bok, wiemy dobrze, że sildenafil – substancja czynna Viagry i jej odpowiedników np. Inventum i Inventum Max faktycznie działa i pomaga zwalczyć zaburzenia erekcji u mężczyzn.
pixel