Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Maxigra Max x 2 tabletki

  • Produkt leczniczy Maxigra Max to lek przeznaczony dla mężczyzn powyżej 18. roku życia, u których stwierdzono zaburzenia erekcji (impotencja). Preparat ma postać tabletek, każda z nich zawiera aż 50mg substancji czynnej, czyli sildenafilu.
  • Maxigra Max x 2 tabletki
Producent: Polpharma
Kod produktu: 39312
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
22,99 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Maxigra Max:

Substancja czynna: sildenafil (Sildenafilum). Każda tabletka zawiera 50mg sildenafilu (w postaci cytrynianu) oraz pozostałe składniki: rdzeń tabletki: mannitol (E421), krospowidon (typ A), powidon (K30), krzemionka koloidalna bezwodna, skrobia kukurydziana, magnezu stearynian, sodu laurylosiarczan; otoczka: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek, talk, lak indygotyny (E132).

Działanie Maxigra Max:

Substancją czynną leku jest sildenafil. To lek zaliczany do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Produkt leczniczy Maxigra Max zawiera 50mg sildenafilu w jednej tabletce. Mechanizm działania leku polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co przekłada się na wzrost napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Skuteczność leku zależy od wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Wskazaniem do stosowania leku Maxigra Max jest impotencja u mężczyzn powyżej 18. roku życia. Impotencja to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia, która wystarczyłaby do odbycia stosunku płciowego.

Zastosowanie:
Produkt leczniczy Maxigra Max wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń wzwodu, czyli impotencji u mężczyzn powyżej 18. roku życia.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. W przypadku nagłego pogorszenia widzenia lub nagłej utraty wzroku należy zaprzestać stosowania leku i niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. Nie należy przyjmować jednocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi terapiami zaburzeń wzwodu, a także z terapiami tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) z zastosowaniem sildenafilu ani innymi inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (np.tadalafil). W przypadku osób z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby nie jest zalecane stosowanie bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem sildenafilu w dawce wyższej niż 25mg. Nie stosować u dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet. Leku nie należy stosować u mężczyzn, u których nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Stosowanie z jedzeniem i alkoholem: można stosować z posiłkiem lub niezależnie od niego, przy czym obfity posiłek może wydłużyć czas potrzebny do uzyskania działania leku. Alkohol może czasowo zaburzyć zdolność uzyskania erekcji, dlatego nie zaleca się przed zastosowaniem leku spożywać dużych ilości alkoholu. Ze względu na możliwość wystąpienia zawrotów głowy i zaburzeń widzenia po zastosowaniu leku należy wstrzymać się z prowadzeniem pojazdów lub obsługą maszyn. Lek zawiera sód, jednak mniej niż 1mmol (23mg) sodu w jednej tabletce, dlatego lek uznaje się za „wolny od sodu”.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować w przypadku przyjmowania leków, które zawierają azotany (jednoczesne przyjmowanie tych leków może prowadzić do niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego). Nie stosować w przypadku stosowania leków lub innych środków uwalniających tlenek azotu (jednoczesne przyjmowanie tych leków może powodować niebezpieczne zmniejszenie ciśnienia tętniczego). Nie stosować w przypadku przyjmowania riocyguatu. Nie stosować w przypadku, gdy w ciągu ostatnich miesięcy wystąpił udar lub zawał serca. Nie stosować w przypadkach niskiego ciśnienia tętniczego. Nie stosować w przypadku dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki (np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa)). Nie stosować w przypadku, gdy stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego. Nie stosować poniżej 18. roku życia.

Działania niepożądane:
Podczas stosowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Zwykle działania niepożądane mają charakter łagodny lub umiarkowanie nasilony i są krótkotrwałe. Jeśli wystąpi jeden z następujących objawów, należy natychmiast przerwać stosowanie leku i niezwłocznie skorzystać z pomocy lekarskiej: reakcja alergiczna (niezbyt często) – przyspieszony, świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła; bóle w klatce piersiowej (niezbyt często; jeśli wystąpią w czasie stosunku płciowego lub po nim, trzeba przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie należy przyjmować azotanów); nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (rzadko; jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem); nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko) – ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączka); napady padaczkowe lub drgawki (rzadko). Inne działania niepożądane: bardzo często – ból głowy; często – nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (w górnej części ciała), niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często – wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie tętnicze, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy pochodzenia błędnikowego, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (zgaga), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca oraz uczucie zmęczenia; rzadko – omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka, podwójne widzenie, zmniejszona ostrość widzenia, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, obrzęk oczu lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białkówki oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Po wprowadzeniu leku do obrotu notowano – rzadko – przypadki niestabilnej dławicy i nagłego zgonu, jednak u większości (choć nie u wszystkich mężczyzn), u których wystąpiły te skutki niepożądane, zaburzenia czynności serca występowały przed przyjęciem leku, tym samym nie można określić, czy miały one związek z zastosowaniem leku.

Dawkowanie tabletek Maxigra Max:

Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek na ulotce. Jeśli wcześniej był stosowany już lek w dawce 50mg lub wyższej, zalecana dawka leku wynosi 50mg. Ponadto lek jest wskazany wyłącznie dla mężczyzn, u których lek w dawce 25mg nie przyniósł zadowalającego efektu, czyli nie został uzyskany wzwód wystarczający do odbycia stosunku. Lek stosować nie częściej niż raz na dobę. Przyjmować około godzinę przed planowanym stosunkiem. Do uzyskania działania leku konieczne jest wcześniejsze pobudzenie seksualne. Zwykle działanie leku następuje 30-60 minut po zażyciu tabletki. Tabletkę połknąć w całości, popić szklanką wody. Jeśli odczuwane jest wrażenie, że lek działa za słabo lub za mocno, bądź nie nastąpiła poprawa lub nastąpiło pogorszenie, należy skonsultować się z lekarzem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Maxigra Max x 2 tabletki

2023-01-03

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?
Życie intymne seniorów to temat tabu. Trzeba jednak głośno rozmawiać o potrzebach osób starszych, głównie o tym, jak polepszyć jakość ich życia intymnego!
2022-05-31

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty
Zaburzenia erekcji to coraz częstszy problem wśród mężczyzn niezależnie od wieku. Na szczęście w obecnych czasach dostęp do różnego rodzaju środków wspomagających uzyskanie i utrzymanie wzwodu jest powszechny. W aptekach kupić można zarówno leki na potencję, jak i preparaty, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie męskiego organizmu.
2021-11-12

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie
Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
2021-05-12

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka
W sieci krążą setki dowcipów i memów z Viagrą w roli głównej i choć niektóre są faktycznie śmieszne, to problem impotencji zdecydowanie nie jest zabawny! Odkładając żarty na bok, wiemy dobrze, że sildenafil – substancja czynna Viagry i jej odpowiedników np. Inventum i Inventum Max faktycznie działa i pomaga zwalczyć zaburzenia erekcji u mężczyzn.
2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
pixel