Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka

12.05.2021
Aktualności

W sieci krążą setki dowcipów i memów z Viagrą w roli głównej i choć niektóre są faktycznie śmieszne, to problem impotencji zdecydowanie nie jest zabawny! Odkładając żarty na bok, wiemy dobrze, że sildenafil – substancja czynna Viagry i jej odpowiedników np. Inventum i Inventum Max faktycznie działa i pomaga zwalczyć zaburzenia erekcji u mężczyzn.

Sildenafil co to jest i na co pomaga?

Sildenafil jako lek na potencję został odkryty... przypadkiem! Podczas badań, które miały na celu wdrożenie nowej substancji skutecznej w leczeniu choroby wieńcowej i nadciśnienia, okazało się, że sildenafil u mężczyzn pobudzonych seksualnie powodował gwałtowny dopływ krwi do prącia, osiągnięcie wzwodu i utrzymanie erekcji koniecznej do odbycia pełnego stosunku płciowego. Po tym „rewolucyjnym” odkryciu sildenafil został szybko zarejestrowany, a jego używanie w leczeniu zaburzeń erekcji jest aktualnie podstawowym zastosowaniem.

Sildenafil 50mg bez recepty

Choć osławiona Viagra zawiera 100mg sildenafilu w jednej dawce i jest lekiem wydawanym na receptę, to obecnie mamy wiele jej odpowiedników dostępnych w aptece jako lek OTC – wydawany bez recepty. Do wyboru mamy sildenafil w dawce 25mg i 50mg w jednej tabletce, w wielu odsłonach handlowych np. Inventum 25mg, Inventum 50mg – Inventum Max, Maxigra Max 50mg, Mensil Max 50mg, Valinger 25mg, Silcontrol 25mg.

Inventum Max w większej dawce

Ostatnim z wypuszczonych leków na impotencję zawierających Sildenafil w dawce 50mg jedna tabletka jest Inventum Max firmy Aflofarm. Preparat ma postać tabletek do rozgryzania i żucia, a w jednym opakowaniu Inventum Max znajdują się dwie tabletki zawierające 50mg sildenafilu tworzącego się in situ z 70,24mg cytrynianu sildenafilu oraz substancje pomocnicze.

Dawkowanie Sildenafilu

Sildenafil jest substancją leczniczą, a preparaty zawierające sildenafil mają status leku, co oznacza, że ich dawkowanie i stosowanie musi być zgodne z zaleceniami ujętymi w ulotce leku, bądź ściśle według zaleceń lekarza. Jeśli chodzi o sildenafil w dawce 50mg np. w Inventum Max, to jest to dawka zalecana wyłączenie dla mężczyzn, którzy wcześniej stosowali sildenafil w silniejszej dawce 50mg (lub wyższej) oraz dla mężczyzn, u których lek w dawce 25mg nie dał oczekiwanego efektu (nie uzyskano wzwodu potrzebnego do odbycia stosunku). W przypadku, gdy dawka 25mg jest wystarczająca, nie należy wdrażać leku w dawce 50mg. Lek zawierający sildenafil należy przyjmować na około godzinę przed zbliżeniem, a do osiągnięcia erekcji konieczne jest pobudzenie seksualne – lek nie wywołuje samoistnego wzwodu. Działanie leku jest odczuwane po 30-60 minutach od zażycia tabletki.

Autor: tech.farm. Anna Bawer

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Maj 2021

Polecane produkty

Rekomendowane produkty
Maxigra Max x 2 tabletki

Maxigra Max x 2 tabletki

22,99 zł
Maxigra Max x 4 tabletki

Maxigra Max x 4 tabletki

29,90 zł
Mensil Max 0,05g x 2 tabletki

Mensil Max 0,05g x 2 tabletki

17,90 zł
Inventum Max 50mg x 2 tabletki

Inventum Max 50mg x 2 tabletki

19,90 zł
pixel