Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Mensil Max 0,05g x 2 tabletki

  • Lek do stosowania u mężczyzn powyżej 18. roku życia, u których występują zaburzenia wzwodu. Produkt leczniczy Mensil Max 0,05g jako substancję czynną zawiera sildenafil. Lek pomaga uzyskać i utrzymać erekcję wystarczającą do odbycia stosunku.
  • Mensil Max 0,05g x 2 tabletki
Producent: Hasco-Lek
Kod produktu: 39359
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
17,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Mensil Max - opis produktu:

Mensil Max w dwace 50mg sildenafilu w każdej tabletce to lek wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek ma postać tabletek do rozgryzania i żucia o delikatnym, miętowym smaku.  Postać rozpuszczalna tabletki Mensil Max sprawia, że lek można przyjąć dyskretnie, bez konieczności popijania wodą. Lek Mensil Max w dawce 50mg wskazany jest dla mężczyzn, którzy już wcześniej stosowali sildenafil w mniejszej dawce 25mg i dawka ta nie przyniosła pożądanego rezultatu. Rekomendowaną dawkę Mensil Max zaleca się przyjmować na około godzinę przed aktywnością seksualną, a aby lek działał prawidłowo potrzebna jest stymulacja seksualna. Jednorazowe przyjęcie Mensil Max wspomaga uzyskanie i utrzymanie erekcji potrzebnej do odbycia stosunku seksualnego, przez 5 godzin od chwili zażycia preparatu. Do opakowania leku Mensil Max dołączona jest ulotka z wyczerpującą informacją na temat substancji czynnej - sildenafilu oraz wszelkie informacje na temat wskazań i przeciwwskazań do stosowania leku Mensil Max. Warto także skorzystać z narzędzia diagnostycznego, które pozwoli wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do stosowania leku.

Ostrzeżenia i środki ostrożności przy stosowaniu leku Mensil Max

Niektóre choroby i zaburzenia wymagają przed rozpoczęciem przyjmowania leku Mensil Max konsultacji z lekarzem, farmaceutą lub pielęgniarką. Poradę w tym zakresie powinni uzyskać pacjenci z: niedokrwistością sierpowatokrwinkową, która objawia się nieprawidłową budową erytrocytów; białaczką (chorobą nowotworową krwi); szpiczakiem mnogim (chorobą nowotworową szpiku kostnego). Podobnej konsultacji powinni zasięgnąć pacjenci, u których stwierdzono anatomiczne zniekształcenie prącia lub chorobę Peyroniego; chorobę wrzodową, a także zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilię).

Lek nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Mensil Max a inne leki

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich innych przyjmowanych przez pacjenta obecnie lekarzach, a także o tych, które pacjent zamierza przyjmować. Preparat może wykazywać interakcje z niektórymi lekami, zwłaszcza tymi, które stosuje się w leczeniu bólu w klatce piersiowej.

Skład Mensil Max 0,05g:

Substancja czynna: sildenafil (Sildenafilum). Jedna tabletka zawiera 50 mg sildenafilu (w postaci cytrynianu) oraz substancje pomocnicze: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH).

Działanie Mensil Max 0,05g:

Sildenafil – substancja czynna produktu leczniczego Mensil Max 0,05g – to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5(PDE5). Wspomaga on rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Lek pomaga uzyskać wzwód wyłącznie po uprzednim pobudzeniu seksualnym. Produkt leczniczy Mensil Max 0,05g wskazany jest dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Impotencja to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Mensil Max - zastosowanie

Produkt leczniczy Mensil Max 0,05g wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji prącia. Lek wyłącznie dla mężczyzn powyżej 18. roku życia.

Mensil Max - informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Alkohol może czasowo zaburzać zdolność uzyskania erekcji, dlatego nie zaleca się spożywania dużej ilości alkoholu przed zażyciem leku. Stosowanie u kobiet, także w okresie ciąży i karmienia piersią: lek nie jest przeznaczony dla kobiet. Ze względu na ryzyko wystąpienia zaburzeń widzenia i zawrotów głowy zaleca się wstrzymać z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn do momentu zaobserwowania, w jaki sposób organizm reaguje na lek. Lek zawiera aspartam (4,30mg w tabletce) – jest to źródło fenyloalaniny, może być szkodliwy dla osób z fenyloketonurią.

Lek zawiera laktozę – osoby ze stwierdzoną wcześniej nietolerancją niektórych cukrów powinny skonsultować z lekarzem możliwość stosowania leku. Leu nie stosować równocześnie z innymi doustnymi lub miejscowymi rodzajami terapii zaburzeń wzwodu, a także z terapiami tętniczego nadciśnienia płucnego z zastosowaniem sildenafilu oraz z innymi inhibitorami PDE5. Nie stosować u mężczyzn, u których nie stwierdzono zaburzeń wzwodu. W przypadku zaburzeń czynności nerek lub wątroby nie zaleca się stosowania dawki wyższej niż 25mg. Nie należy stosować poniżej 18. roku życia.

Mensil Max - przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować u mężczyzn, którzy stosują azotany (ze względu na zwiększone ryzyko niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego krwi). Nie stosować u mężczyzn przyjmujących leki uwalniające tlenek azotu np. azotyn amylu, tzw. poppers (ze względu na zwiększone ryzyko niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego krwi).

Nie stosować u mężczyzn, którzy stosują riocyguat. Nie stosować w przypadku ciężkich chorób serca lub wątroby, po niedawno przebytym udarze lub zawale serca. Nie stosować w przypadku niskiego ciśnienia tętniczego krwi. Nie stosować w przypadku występowania dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (tzw. retinitis pigmentosa). Nie stosować w przypadku, gdy stwierdzono kiedykolwiek utratę wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Mensil Max - działania niepożądane

W trakcie stosowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Zazwyczaj zgłaszane działania niepożądane są krótkotrwałe oraz mają charakter łagodny lub umiarkowanie nasilony. Jeśli wystąpią następujące działania niepożądane, należy przerwać stosowanie leku i niezwłocznie zasięgnąć pomocy medycznej: reakcja alergiczna (niezbyt często) – nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła; bóle w klatce piersiowej (niezbyt często; jeśli wystąpią w czasie stosunku płciowego lub po nim, należy przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić – nie przyjmować azotanów); nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (rzadko; jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem); nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko; objawy – ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączkę); napady padaczkowe lub drgawki (rzadko).

Inne działania niepożądane: bardzo często – ból głowy; często – nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca (uczucie gorąca w górnej części ciała), niestrawność, widzenie z kolorową poświatą, niewyraźne widzenie, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często – wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (zgaga), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca oraz uczucie zmęczenia; rzadko – omdlenia, udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka, podwójne widzenie, zmniejszona ostrość widzenia, nieprawidłowe odczucia we wnętrzu oka, obrzęk oczu lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości oraz nagłe osłabienie lub utrata słuchu.

Ponadto po wprowadzeniu leku do obrotu rzadko zgłaszano także przypadki niestabilnej dławicy i nagłej śmierci, przy czym u większości, ale nie u wszystkich mężczyzn, u których odnotowano te działania niepożądane, zaburzenia czynności serca występowały już przed zastosowaniem sildenafilu. Oznacza to, że nie da się określić, czy działania niepożądane miały związek ze stosowaniem sildenafilu.

Dawkowanie tabletek Mensil Max 0,05g:

Należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek na ulotce. Zalecana dawka dobowa: 50mg dla mężczyzn, którzy wcześniej przyjmowali leki zawierające sildenafil w dawce 50 mg lub większej, a także dla mężczyzn, u których lek w dawce 25mg nie dawał pożądanego efektu, czyli nie został uzyskany wzwód wystarczający do odbycia stosunku. U mężczyzn, u których dawka 25mg jest wystarczająca, nie należy stosować leku w dawce 50mg. Lek należy przyjmować nie częściej niż raz na dobę. Nie stosować równocześnie z innymi lekami, które zawierają sildenafil.

Tabletkę stosować około godzinę przed planowanym stosunkiem. Tabletkę rozgryźć i żuć. Zwykle czas, po którym lek zaczyna działać, wynosi 30-60 minut, przy czym obfity posiłek może go wydłużyć. Trzeba pamiętać, że lek umożliwia osiągniecie wzwodu pod warunkiem pobudzenia seksualnego. W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za słabe lub za mocne, a także w przypadku, gdy po zastosowaniu leku nie dochodzi do erekcji, należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować dawki większej niż zalecana. Należy pamiętać, że stosowanie dawki większej niż zalecana może zwiększyć częstotliwość i nasilenie występowania działań niepożądanych. Zastosowanie dawki większej niż 100mg nie zwiększa skuteczności leku.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Mensil Max 0,05g x 2 tabletki

2023-01-03

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?
Życie intymne seniorów to temat tabu. Trzeba jednak głośno rozmawiać o potrzebach osób starszych, głównie o tym, jak polepszyć jakość ich życia intymnego!
2022-05-31

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty
Zaburzenia erekcji to coraz częstszy problem wśród mężczyzn niezależnie od wieku. Na szczęście w obecnych czasach dostęp do różnego rodzaju środków wspomagających uzyskanie i utrzymanie wzwodu jest powszechny. W aptekach kupić można zarówno leki na potencję, jak i preparaty, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie męskiego organizmu.
2021-11-12

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie
Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
2021-05-12

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka

Inventum Max - nowa, silniejsza dawka
W sieci krążą setki dowcipów i memów z Viagrą w roli głównej i choć niektóre są faktycznie śmieszne, to problem impotencji zdecydowanie nie jest zabawny! Odkładając żarty na bok, wiemy dobrze, że sildenafil – substancja czynna Viagry i jej odpowiedników np. Inventum i Inventum Max faktycznie działa i pomaga zwalczyć zaburzenia erekcji u mężczyzn.
2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
pixel