Nebulizator Controly Basic pneumatyczny x 1 sztuka

  • Nebulizator Controly Basic pneumatyczny jest urządzeniem medycznym wskazanym do stosowania w leczeniu schorzeń dróg oddechowych – zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Umożliwia podawanie leków drogą wziewną i wykonywanie inhalacji solą fizjologiczną.
  • Nebulizator Controly Basic pneumatyczny x 1 sztuka
Producent: Hydrex
Kod produktu: 40352
117,82 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Nebulizator Controly Basic pneumatyczny:

Kompresor o zakresie ciśnienia do 3,5 bara – 1szt., urządzenie do nebulizacji – 1szt., długi przewód powietrza – 1szt., maska duża dla dorosłych – 1szt., maska mała dla dzieci – 1szt., ustnik – 1szt., filtr – 5szt.

Działanie Nebulizator Controly Basic pneumatyczny:

W leczeniu chorób dróg oddechowych zalecane jest stosowanie terapii inhalacyjnej. Umożliwi ją Nebulizator Controly Basic pneumatyczny. To urządzenie, które wytwarza mgiełkę aerozolową, dostarczając skuteczniej lek bezpośrednio do dróg oddechowych. Nebulizator jest łatwy w obsłudze, komfort użytkowania zwiększa pojemnik zintegrowany z aparatem i kompaktowe rozmiary urządzenia. Co ważne, urządzenie jest ciche (poniżej 60db). Jednocylindrowy kompresor jest bardzo wydajny i zapewnia silny, stały strumień powietrza kierowany do urządzenia do nebulizacji. Inhalacje można stosować z użyciem różnych leków i soli fizjologicznej.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Nebulizator Controly Basic pneumatyczny przeznaczony do stosowania w leczeniu chorób dróg oddechowych. Przeznaczony do stosowania u dzieci i dorosłych.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Ustnik przeznaczony jest wyłącznie do inhalacji doustnej. Urządzenia nie należy wygotowywać w celu jego oczyszczenia. Nie stosować w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Dane techniczne:
Zasilanie: 230V AC, 50Hz; zużycie energii: poniżej 47W; przepływ w nebulizatorze: 3 l/min; wydajność kompresora: 6 l/min; pojemność pojemnika na lek 2-8ml; długość przewodu powietrza: 1,5m; MMAD (średnia aerodynamiczna wielkość cząstek) – 2,44mcm; średnia wydajność nebulizacji: 0,2 ml/min; pozostała ilość leku: 0,15ml; poziom hałasu: poniżej 60dB; zakres ciśnienia kompresora: 23-32psi, 160-220kPa, 1,6-2,2bar; zakres ciśnienia roboczego: 5-8psi, 30-55kPa, 0,3-0,55bar; zakres temperatury pracy: od 10-40st. C (od 50-104st. F); wilgotność podczas pracy: od 10%-95% RH; zakres temperatur przechowywania: od -20st. C do 70st. C (od -4st. F do 158st. F); zakres wilgotności podczas przechowywania: od 10%- 95%RH; wymiary: 166mm x 143mm x 80mm, waga produktu: 1,10kg. Gwarancja: 3 lata.

Sposób użycia Nebulizatora Controly Basic pneumatycznego:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Stosować po uprzednim zapoznaniu się instrukcją użytkowania. W pojemniku umieścić lek (maksymalnie do linii oznaczającej 8ml), zamknąć pokrywkę i podłączyć ustnik. Sprawdzić, czy filtr powietrza jest włożony do kompresora, następnie włączyć kompresor bez łączenia go z urządzeniem do nebulizacji. Po upływie 1-2 minut, w których kompresor działa prawidłowo, należy połączyć wylot strumienia powietrza kompresora z wlotem urządzenia do nebulizacji, wykorzystując w tym celu przewód. Rozpocząć inhalację. Zabieg należy zakończyć, gdy pojemnik na lek zostanie opróżniony.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel