Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

TEST THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz)

  • Test THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz) pozwala wykryć w próbce moczu obecność narkotyku lub jego metabolitów. Test charakteryzuje się wysoką czułością, jego przeprowadzenie jest proste, zaś wynik pojawia się po 5 minutach.
  • TEST THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz)
Producent: Hydrex
Kod produktu: 8342
17,49 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz):

Aluminiowa szczelnie zamknięta kopertka, która zawiera 1 test paskowy i 1 środek pochłaniający wilgoć; instrukcja używania wyrobu.

Działanie Test THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz):

Test THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz) przeznaczony jest do wykonywania w warunkach domowych. Wykrywa on w próbce moczu kannabinoidy i ich metabolity (THC utrzymuje się w organizmie przez 5-20 dni). Produkt jest testem paskowym o wysokiej czułości – 50ng/ml. Badanie przeprowadza się w prosty sposób, wynik otrzymywany jest w ciągu 5 minut. Wiarygodność testu: 99%.

Zastosowanie:
Test THC wykrywający narkotyki (marihuana i haszysz) polecany do samodzielnego stosowania.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt jednorazowego użytku. Nie używać w przypadku uszkodzenia testu, nie zamrażać.

Sposób użycia Testu THC wykrywającego narkotyki (marihuana i haszysz):

Do użytku zewnętrznego. Próbkę świeżego moczu należy umieścić w czystym, suchym pojemniczku. Próbkę można przechowywać w lodówce do 48 godzin, próbkę należy wyjąć z lodówki około 30 minut przed wykonaniem testu. Wyjąć pasek testowy z opakowania, trzymając go za górną część (część z nadrukowaną nazwą). Pasek testowy należy powoli zanurzyć w próbce moczu – pasek zanurzyć do oznaczenia Max. Wyjąć test z moczu po 10-15 sekundach. Test położyć na poziomej powierzchni, odczekać aż pojawią się na nim różowe prążki, wynik odczytać pod koniec 5 minuty. Wynik odczytany po upływie 15 minut jest nieważny. Interpretacja wyniku: ujemny – pojawiają się barwne prążki w strefie testowej T i strefie kontrolnej C (intensywność prążków może być taka sama lub różna) – w próbce nie ma narkotyku lub jego metabolitów; dodatni – pojawia się pasek w strefie kontrolnej C, nie ma paska w strefie testowej T – w próbce stwierdzono obecność narkotyku lub jego metabolitu; nieważny – pasek pojawia się wyłącznie w strefie testowej T lub nie pojawia się żaden pasek.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel