TEST Multi Test wykrywający narkotyki x 1 sztuka

  • Test Multi test wykrywający narkotyki to wyrób medyczny do samokontroli. Proste badanie z próbki moczu pozwala wykryć obecność amfetaminy, kokainy, heroiny, haszyszu i marihuany. Test jest łatwy do wykonania, wynik należy odczytać już po 5 minutach.
  • TEST Multi Test wykrywający narkotyki x 1 sztuka
Producent: Hydrex
Kod produktu: 4171
29,07 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Multi Test wykrywający narkotyki:

Foliowa szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się: 1 test i 1 środek pochłaniający wilgoć; instrukcja używania wyrobu.

Działanie Test Multi Test wykrywający narkotyki:

Wyrób medyczny do samokontroli Test Multi Test wykrywający narkotyki to test zanurzeniowy, wieloparametrowy do jednoczesnego wykrywania sześciu narkotyków – amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu w próbce moczu. Cztery niezależnie działające paski testowe umieszczone są w jednej plastikowej obudowie (wystarczą cztery paski, gdyż jeden pasek wykrywa zarówno marihuanę, jak i haszysz, podobnie jeden pasek wykrywa morfinę i heroinę). W przypadku, gdy w próbce moczu obecny będzie narkotyk lub jego metabolity, wejdą one w reakcję immunologiczną z substancjami aktywnymi naniesionymi na test i w odpowiednim miejscu pojawi się barwny prążek. Jeśli w próbce moczu nie ma narkotyków lub ich metabolitów, pojawią się dwa barwne prążki.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test Multi Test wykrywający narkotyki przeznaczony do stosowania w celu wykrywania amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu w próbce moczu.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt jednorazowego użytku. Nie stosować, jeśli foliowa kopertka była uszkodzona. Nie zamrażać.

Sposób użycia Testu Multi Test wykrywający narkotyki:

Do użytku zewnętrznego. Przed użyciem przeczytać instrukcję użycia. Test wykonać z próbki świeżego moczu, która została zebrana do czystego, suchego pojemnika (próbkę można zebrać o dowolnej porze dnia, gdy badanie ma być wykonane nie od razu, należy mocz przechowywać w lodówce (2-8st. C), ale nie dłużej niż 48 godzin, 30 minut przed badaniem wyjąć próbkę, aby ociepliła się do temperatury pokojowej). Test należy zanurzyć w próbce moczu, ale nie za głęboko – nie można dotykać moczu plastikową obudową. Bezpośrednio przed wykonaniem testu otworzyć foliową kopertę, wyjąć test, trzymając go za górną część (okienek testowych nie dotykać palcami). Z panelu pasków testowych zdjąć plastikową osłonkę, zanurzyć w moczu na około 15 sekund, aż pojawią się prążki kontrolne w okienkach wynikowych dla poszczególnych pasków testowych, następnie wyjąć panel z moczu i położyć na płasko. Wynik odczytać po 5 minutach od zanurzenia panelu w moczu. Wynik odczytany po czasie dłuższym niż 15 minut jest niewiarygodny. Interpretacja wyników: wynik dodatni (w próbce moczu znajdują się narkotyki lub ich metabolity) – pojawia się jeden barwny prążek w strefie kontrolnej C, nie pojawia się barwny prążek w strefie testowej T. Wynik ujemny (w moczu nie ma narkotyków lub ich metabolitów) – pojawiają się dwa barwne prążki: w strefie testowej T i kontrolnej C (prążki mogą mieć różną intensywność). Wynik nieważny – pojawia się tylko prążek testowy T lub nie pojawia się żaden prążek. Badanie należy powtórzyć, używając nowego testu.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel