Test Narko Multi mocz x 1 sztuka

  • Test Narko Multi mocz pozwala w prosty i szybki sposób wykryć w moczu obecność aż 7 narkotyków! Wykrywa on następujące substancje: AMP – amfetaminę, COC – kokainę, THC – marihuanę i haszysz, MDMA – ecstasy, OPI – opiaty, MOP – morfinę.
  • Test Narko Multi mocz x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 40892
25,74 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test Narko Multi mocz:

Saszetka z testem panelowym – 1szt., instrukcja użycia.

Działanie Test Narko Multi mocz:

Jest to panelowy, wieloparametrowy test do samodzielnego wykonania w celu wykrywania obecności narkotyków w moczu. Test Narko Multi mocz pozwala wykryć aż 7 różnych substancji w próbce moczu: AMP (amfetaminę) w stężeniu 1000ng/ml (obecność amfetaminy można stwierdzić od 48 do 72 godzin po jej zażyciu), COC (kokainę) w stężeniu 300ng/ml (obecność kokainy można stwierdzić od 24 do 48 godzin po jej zażyciu), THC (marihuanę i haszysz) w stężeniu 50ng/ml (obecność substancji można stwierdzić od 3 do 10 dni po jej zażyciu), MDMA (ecstasy) w stężeniu 500ng/ml (obecność substancji można stwierdzić od 3 do 5 dni po przyjęciu), OPI (opiaty) w stężeniu 2000ng/ml (obecność substancji można stwierdzić do kilku dni po przyjęciu), MOP (morfinę) w stężeniu 300ng/ml (obecność substancji można stwierdzić do kilku dni po przyjęciu).

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Test Narko Multi mocz przeznaczony do wykrywania w próbce moczu obecności narkotyków: amfetaminy, kokainy, marihuany, haszyszu, ecstasy, opiatów, morfiny.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu Narko Multi mocz:

Należy stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją. Do czystego, sterylnego pojemnika zebrać próbkę moczu. Test zanurzyć w moczu na 10-15 sekund. Pozostawić na 5 minut i odczytać wynik. Interpretacja wyniku: wynik negatywny – pojawia się linia w polu kontrolnym C i polu testowym T; wynik pozytywny – pojawia się tylko linia w polu kontrolnym C; wynik nieważny – nie pojawia się żadna linia lub pojawia się tylko linia w polu testowym T.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel