Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Magni-Man Pro Test na płodność dla mężczyzn x 1 sztuka

  • Magni-Man Pro Test na płodność dla mężczyzn wskazany jest dla mężczyzn, którzy planują założenie rodziny. Służy on bowiem do oceny, czy stężenie plemników w ludzkim nasieniu wynosi poniżej czy powyżej 15 milionów/ml, czyli czy jest ono prawidłowe!
  • Magni-Man Pro Test na płodność dla mężczyzn x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 12988
26,53 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

W zestawie Magni-Man Pro Test na płodność dla mężczyzn:

Saszetka z testem kasetowym – 1szt., pojemnik na próbkę – 1szt., strzykawka do przenoszenia próbki – 1szt., bufor – 1szt., instrukcja użycia.

Działanie Magni-Man Pro Test na płodność dla mężczyzn:

Szybki, kasetkowy test immunochromatograficzny, który jest przeznaczony do jakościowego wykrywania białka akrosomalnego SP-10 obecnego w nasieniu. Jest to białko swoiste dla męskich komórek rozrodczych i jest niewykrywalne w innych komórkach. Test pozwala ocenić, czy stężenie plemników w ludzkim nasieniu wynosi powyżej 15 milionów/ml (poziom akceptowany przez międzynarodowe organizacje jako minimalny właściwy poziom plemników zapewniający płodność). Wykonanie takiego badania może być pomocne w diagnostyce oraz w sprawdzaniu efektów terapeutycznych leczenia męskiej niepłodności. Należy pamiętać, że nieprawidłowy wynik testu nie jest jednoznaczny z rozpoznaniem niepłodności, konieczna jest konsultacja ze specjalistą – są także inne przyczyny męskiej niepłodności.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Magni-Man Pro Test na płodność dla mężczyzn przeznaczony do oceny, czy stężenie plemników w ludzkim nasieniu wynosi poniżej czy powyżej 15 milionów/ml. Wskazaniem do wykonania testu jest: pomoc w diagnostyce niepłodności, kontrola efektów terapeutycznych męskiej niepłodności. Test jest rekomendowany jako pomoc w planowaniu rodziny.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła.

Sposób użycia Testu na płodność dla mężczyzn Magni-Man Pro:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem przeczytać instrukcję. Należy dokładnie przestrzegać wszystkich wytycznych. Próbkę nasienia zaleca się pobierać w okresie od 2. do 7. dni od ostatniej ejakulacji. Próbkę nasienia zebrać do pojemnika dołączonego do opakowania. Należy ją uzyskać przez stymulacje ręczną, nie używać do pobierania nasienia prezerwatyw. Pozostawić próbkę w pojemniku na około 15 minut do jej upłynnienia. Z pomocą strzykawki przenieść nasienie do pojemnika z buforem. Wstrząsnąć pojemnik z buforem, odłamać końcówkę, następnie umieścić roztwór na kasetce testowej w specjalnie oznaczonym miejscu. Odczekać 5 minut i odczytać wynik. Interpretacja wyniku: wynik prawidłowy: pojawiają się dwie linie – w polu kontrolnym C i w polu testowym T (wskazuje na odpowiednie stężenie plemników – więcej niż 15 milionów w przeliczeniu na mililitr); wynik nieprawidłowy – pojawia się tylko linia w polu kontrolnym C (wskazuje na nieprawidłowości w stężeniu nasienia); wynik nieważny – nie pojawia się żadna linia lub pojawia się tylko linia w punkcie testowym T.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel