FERRI-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia) x 1 sztuka

  • Przeznaczony do oceny niedoboru ferrytyny i rozpoznawania niedoboru żelaza Ferri-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia) to wyrób medyczny do samokontroli. Produkt ten jest rekomendowany do stosowania w diagnostyce anemii.
  • FERRI-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia) x 1 sztuka
Producent: LabHome
Kod produktu: 39199
Przechowywanie: temperatura pokojowa
42,91 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Ferri-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia):

Aluminiowa, szczelna torebka zawierająca: płytkę testową (1szt.), plastikową pipetę (1szt.) i saszetkę z pochłaniaczem wilgoci (1szt.); butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu (rozcieńczalnika) (1szt.), sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi (1szt.), ulotka z instrukcją użytkowania.

Działanie Ferri-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia):

Wyrób medyczny Ferri-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia) to wyrób do samokontroli polecany do stosowania w diagnostyce anemii (niedokrwistość). Test wykrywa stężenie ferrytyny – specjalnego białka magazynującego żelazo w komórkach ciała. Jest to szybki test immunodiagnostyczny o ogólnej zgodności na poziomie 98% w odniesieniu do metody referencyjnej.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny do samokontroli Ferri-Check test na niedobór żelaza we krwi (anemia) przeznaczony jest do oceny niedoboru ferrytyny we krwi, a także do rozpoznawania niedoboru żelaza.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Test nie jest przeznaczony dla osób z hemochromatozą.

Sposób użycia testu na niedobór żelaza we krwi (anemia) Ferri-Check:

Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją użycia. Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Test można wykonywać o dowolnej porze dnia. Elementy potrzebne do wykonania testu należy wyjąć z opakowania bezpośrednio przed rozpoczęciem badania. Przed rozpoczęciem testu dokładnie umyć ręce mydłem, opłukać wodą i osuszyć. Wyjąć z opakowania wszystkie części, przygotować nakłuwacz. Opuszkę palca zdezynfekować i masować przez 10-15 sekund w celu zwiększenia jego ukrwienia. Nakłuwacz mocno docisnąć do boku opuszki palca, nacisnąć przycisk wysuwający lancet.

Opuszkę masować do uzyskania kropli krwi. Krew pobrać pipetą i nanieść do dołka próbkowego, a następnie dodać cztery krople rozcieńczalnika. Odczekać 10 minut i odczytać wynik. Pozytywny wynik testu: poziom ferrytyny we krwi jest poniżej normy, co może oznaczać niedobór żelaza.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel