ROTADENO-Screen Test rotawirusy i adenowirusy x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Rotadeno-Screen Test na rotawirusy i adenowirusy jest przeznaczony do domowego użytku w celu wykrywania w próbce kału obecności wirusów odpowiedzialnych za infekcje żołądkowo-jelitowe objawiające się bólem brzucha, biegunką, wymiotami.
  • ROTADENO-Screen Test rotawirusy i adenowirusy x 1 sztuka
Producent: LabHome
Kod produktu: 39389
Przechowywanie: temperatura pokojowa
59,94 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Rotadeno-Screen Test rotawirusy i adenowirusy:

Aluminiowa, szczelna torebka zawierająca 1 urządzenie testowe oraz 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci; papierowa podkładka do pobrania próbki kału – 1szt., butelka do pobrania próbki kału zawierającą 2ml diluentu (rozcieńczalnika) – 1szt., ulotka z instrukcją użytkowania.

Działanie Rotadeno-Screen Test rotawirusy i adenowirusy:

Sposób wykonania testu jest bardzo prosty i szybki. Wyrób medyczny Rotadeno-Screen Test na rotawirusy i adenowirusy jest rekomendowany przede wszystkim w diagnostyce infekcji układu pokarmowego u niemowląt, dzieci i osób starszych. Adenowirusy i rotawirusy są główną przyczyną infekcji żołądkowo-pokarmowych (bóle brzucha, wymioty, biegunki), przebieg tych zakażeń jest często bardzo ciężki, co jest szczególnie niebezpieczne dla dzieci, seniorów oraz osób z obniżoną odpornością. Wyrób medyczny Rotadeno-Screen Test na rotawirusy i adenowirus to szybki, swoisty test immunodiagnostyczny.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny do samokontroli Rotadeno-Screen Test rotawirusy i adenowirusy przeznaczony do stosowania w diagnostyce infekcji układu pokarmowego m.in. u dzieci i niemowląt.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie należy używać saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

Sposób użycia Testu na rotawirusy i adenowirusy Rotadeno-Screen:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami producenta. Zaleca się zapoznać z instrukcją wykonania testu. Opakowanie z urządzeniem testowym powinno być otwarte bezpośrednio przed wykonaniem testu. Butelkę do pobrania próbki odkręcić, patyczek zanurzyć w próbce kału. Włożyć próbkę do butelki z rozcieńczalnikiem. Zakręcić dokładnie, wstrząsnąć energicznie, aż do rozpuszczenia kału w diluencie. Za pomocą pipety pobrać zawartość butelki i umieścić 5 kropli w każdym dołku próbkowym na płytce testowej. Odczekać10 minut i odczytać wynik. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku, czyli wykrycia w próbce kału rotawirusa i/lub adenowirusa, należy skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel