Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

BROS MAX płyn komary i kleszcze 50ml

  • Bros Max płyn komary kleszcze to skuteczny środek do ochrony przed komarami i kleszczami. Preparat zawiera DEET. Po aplikacji skóra jest zabezpieczona przed komarami (także tropikalnymi) nawet do 8 godzin, natomiast przed kleszczami – do 5 godzin.
  • BROS MAX płyn komary i kleszcze 50ml
Producent: Bros
Kod produktu: 44199
Przechowywanie: temperatura pokojowa
16,25 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Polecane produkty

Skład Bros Max płyn komary kleszcze:

Substancja czynna: N,N-dietylo-m-toluamid (DEET) 25,77% (25,77 g/100 g).

Działanie Bros Max płyn komary kleszcze:

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia. Bros Max płyn komary kleszcze zawiera DEET (25%). Preparat cechuje się wysoką skutecznością. Zapewnia ochronę przed komarami (również przed komarami tropikalnymi) do 8 godzin, a także przed kleszczami – do 5 godzin. Preparat jest bezpieczny dla naturalnych tkanin.

Zastosowanie:

Bros Max płyn komary kleszcze przeznaczony do stosowania jako ochrona przed komarami i kleszczami. Do stosowania u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia.

Informacje dodatkowe:

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Należy unikać kontaktu z oczami i okolicą oczu, z błonami śluzowymi i uszkodzoną skórą. Preparat jest bezpieczny dla tkanin naturalnych. Nie stosować w miejscach, w których może on mieć kontakt z materiałami syntetycznymi, powierzchniami lakierowanymi, plastikowymi, malowanymi, skórzanymi i zegarkami. Nie wdychać rozpylonego produktu. Preparat należy rozpylać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie stosować produktu w miejscach, w których może on mieć kontakt z żywnością, wodą przeznaczoną do spożycia, paszą, przyborami mającymi kontakt z żywnością. Nie jeść i nie pić oraz nie palić tytoniu podczas stosowania produktu. Produktu nie należy stosować z innymi produktami biobójczymi. Pierwsza pomoc: w przypadku wdychania należy zapewnić dostęp świeżego powietrza i zasięgnąć porady lekarza; w przypadku kontaktu z oczami należy przemyć je obficie wodą, a gdy objawy nie ustąpią, należy zasięgnąć porady lekarza; w przypadku połknięcia należy natychmiast zasięgnąć pomocy medycznej oraz pokazać lekarzowi opakowanie lub etykietę. U osób wrażliwych preparat może wywołać podrażnienie skóry – jeśli do tego dojdzie, należy skórę umyć wodą z mydłem. Nie wprowadzać do kanalizacji. Nie dopuścić do zanieczyszczenia gleby, wody powierzchniowej i kanalizacji, produktem lub opakowaniem po produkcie. Opakowania po produkcie, pozostałości produktu należy usuwać w sposób bezpieczny i przekazać firmie posiadającej uprawnienia do odzysku i unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych. Nie mieszać ze strumieniem odpadów komunalnych. Opakowania po produkcie nie są przeznaczone do recyklingu. Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie.

Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie stosować poniżej 12. roku życia.

Sposób użycia płynu Bros Max komary kleszcze:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy się zapoznać z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa stosowania. Preparat rozpylać na odsłonięte części ciała z odległości 15cm. Nie rozpylać bezpośrednio na twarz. Na twarz należy nanosić preparat dłońmi. U osób dorosłych stosować 1-2 razy dziennie. U młodzieży powyżej 12. roku życia stosować jeden raz dziennie. Po zakończeniu stosowania należy dokładnie zmyć preparat ze skóry wodą z mydłem.

Producent: Bros

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel