Scholl - preparaty dla stóp i nóg

( ilość produktów: 19 )

scholl

W ofercie naszej apteki internetowej znajdują się produkty i akcesoria marki Scholl od lat wykorzystywane do pielęgnacji stóp. Są to np. ekspresowy aplikator na odciski, tarka do usuwania zrogowaceń, antyperspirant do stóp oraz elektroniczny pilnik Scholl. Szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszy się Scholl Velvet Smooth delikatnie i skutecznie wygładzający szorstką skórę stóp.

 

Preparaty światowego lidera w dziedzinie troski o stopy służą także do leczenia i profilaktyki ich schorzeń. Płyn Scholl do paznokci pomaga w walce z grzybicą stóp, niszcząc komórki grzybów, uniemożliwiając ich rozprzestrzenienie się i zapobiegając nawrotowi choroby. Zaś żelowe wkładki Scholl do obuwia sportowego amortyzują wstrząsy podczas uprawiania sportów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu kontuzji.

 

Wszystkie produkty Scholl odznaczają się wysoką jakością i skutecznym działaniem oraz wygodą aplikacji. Są nieodzowne każdemu, kto chce mieć zdrowe, zadbane stopy i ustrzec się przed uciążliwymi chorobami skóry i paznokci.

 

 

      pixel