Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Scholl - preparaty dla stóp i nóg

( ilość produktów: 15 )

scholl

W ofercie naszej apteki internetowej znajdują się produkty i akcesoria marki Scholl od lat wykorzystywane do pielęgnacji stóp. Są to np. ekspresowy aplikator na odciski, tarka do usuwania zrogowaceń, antyperspirant do stóp oraz elektroniczny pilnik Scholl. Szczególnym powodzeniem wśród klientów cieszy się Scholl Velvet Smooth delikatnie i skutecznie wygładzający szorstką skórę stóp.

Preparaty światowego lidera w dziedzinie troski o stopy służą także do leczenia i profilaktyki ich schorzeń. Płyn Scholl do paznokci pomaga w walce z grzybicą stóp, niszcząc komórki grzybów, uniemożliwiając ich rozprzestrzenienie się i zapobiegając nawrotowi choroby. Zaś żelowe wkładki Scholl do obuwia sportowego amortyzują wstrząsy podczas uprawiania sportów, zapobiegając w ten sposób powstawaniu kontuzji.

 

Wszystkie produkty Scholl odznaczają się wysoką jakością i skutecznym działaniem oraz wygodą aplikacji. Są nieodzowne każdemu, kto chce mieć zdrowe, zadbane stopy i ustrzec się przed uciążliwymi chorobami skóry i paznokci.

 

Niezawodne dezodoranty do stóp Scholl, które chronią przed nieprzyjemnym zapachem

Skuteczne dezodoranty do stóp Scholl, które oferujemy na I-apteka.pl, to ważny element codziennej ochrony przed poceniem i nieprzyjemnymi zapachami. Tego rodzaju produkty przyjemnie odświeżają i pomagają w utrzymaniu suchej skóry. Specjalistyczne formuły wielu kosmetyków Scholl zapewniają także działania przeciwgrzybiczne. Wartą uwagi alternatywę stanowią także dezodoranty do butów, które odświeżają materiał obuwia oraz minimalizują ryzyko namnażania się bakterii i grzybów. Sama aplikacja jest wygodna, dyskretna, a nowoczesne formulacje wyróżniają się bardzo wysoką skutecznością.

 

Odżywcze maski i kremy do stóp Scholl nawilżające i pielęgnujące skórę

Maski i kremy do stóp Scholl to produkty polecane do codziennej pielęgnacji szczególnie wymagających stref. Intensywna regeneracja, ochrona przed poceniem się czy też pozbycie się twardej skóry na piętach lub pod palcami to tylko kilka z powodów, by sięgnąć po specjalistyczne kosmetyki. W propozycjach marki Scholl znaleźć można kompozycje z aloesem, kwasem mlekowym czy też składniki głęboko odżywiające i odbudowujące popękaną skórę. W efekcie stopy są zadbane, zdrowe i gładkie. Rozmaite kosmetyki pozwalają uporać się z rozmaitymi problemami, a tym samym sprawiają, że codzienne aktywności są zdecydowanie przyjemniejsze.

 

Elektroniczne pilniki Scholl ułatwiające pozbycie się martwego naskórka

Nowoczesne elektroniczne pilniki Scholl pomagają wykonać profesjonalny zabieg pedicure w domowych warunkach. Szczególnie latem gładkie i zadbane stopy są wizytówką, a idealnie wyprofilowane akcesoria są najlepszym sposobem na to, by pozbyć się twardego naskórka. Pilniczki elektryczne są więc doskonałą alternatywą manualnych dodatków. Pracują szybko, są funkcjonalne i bardzo ergonomiczne, a sam efekt finalny staje się najlepszą rekomendacją. Dzięki wymiennym głowicom urządzenie Scholl bez problemu można dostosować do potrzeb.

      pixel