Pharma Nord

( ilość produktów: 11 )

Pharma Nord należy do najważniejszych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Przedsiębiorstwo konsekwentnie rozwija się, produkując wysokiej jakości suplementy diety, preparaty ziołowe oraz leki o sprawdzonym naukowo działaniu i bezpieczne w stosowaniu. Ze względu na to, iż Pharma Nord produkuje swoje suplementy diety i produkty ziołowe w Danii podlega ona bardzo restrykcyjnemu duńskiemu prawu.

Wśród wielu produktów dostępnych w i-Apteka.pl dostępne są również wyroby firmy Pharma Nord. Są to skuteczne suplementy diety takie jak BioWitamina D3 i BioWitamina C, SelenoPrecise, czyli organiczne drożdże selenowe stanowiące zdrowe źródło selenu w diecie i wspierające ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym, a także BioSelen-Cynk, BioMagnes, BioChrom czy BioKaroten.

 

Dla osób, które chcą wspomóc metabolizm tłuszczów w organizmie, polecamy również suplement diety Bio-CLA z zieloną herbatą, a w celu ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym doskonale sprawdzają się Bio-Quinon Active Q10 i BioPycnogenol.

      pixel