Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Emo-Farm

( ilość produktów: 8 )

Emo-Farm Sp. z o.o. to polska marka z bogatą historią i ugruntowaną pozycją w branży, która funkcjonuje na rynku farmaceutycznym od 1983 roku. Firma zaczynała od wprowadzenia na rynek żelu do USG, pierwszego tego typu polskiego preparatu, a dziś w jej asortymencie znajdują się produkty, takie jak Naproxen EMO, Neoxen, Venożel, Altacet i Rivel. Emo-Farm oferuje także maści na obrzęki, żele i kremy, które przynoszą ulgę w bólach, stanach zapalnych, dolegliwościach żylnych oraz zakażeniach skóry.

Dynamiczny rozwój Emo-Farm potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak Nagroda Zaufania Złoty Otis, Złoty Laur Konsumenta oraz Produkt Roku. Firma zdobyła także uznanie w środowisku farmaceutyczno-medycznym, co odzwierciedlają prestiżowe tytuły, jak Ranking Gazele Biznesu oraz Główna Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego.

 

W 2006 roku firma uzyskała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, co pozwoliło na zbudowanie nowoczesnego obiektu magazynowo-produkcyjnego. Dzięki temu zwiększono potencjał produkcyjny, co umożliwia wytwarzanie nowych form farmaceutycznych, takich jak maści i kremy z antybiotykami i sterydami, np. Maxibiotic, Mupirox, Elosone, Novate.

 

Emo-Farm jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International, który nabył firmę w 2009 roku. W 2012 roku Emo-Farm stała się częścią Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Jelfa S.A. Firma nie tylko dostarcza produkty na rynek polski, ale także intensywnie rozwija eksport, dostarczając swoje wyroby do krajów takich jak Węgry, Niemcy, Czechy, Słowacja, Turcja, Grecja, Litwa, Łotwa, Estonia, Włochy i Rumunia.

 

Emo-Farm Sp. z o.o.
ul. Łódzka 52
95-054 Ksawerów

      pixel