Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Gemi

( ilość produktów: 8 )

Preparaty Gemi to synonim wysokiej jakości i skuteczności, cenione przez osoby poszukujące bezpiecznych i efektywnych rozwiązań dla swojego zdrowia. Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Gemi jest znaczącym graczem na rynku farmaceutycznym, którego działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Od ponad trzech dekad firma, z siedzibą w Karczewie, specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży szerokiej gamy produktów, obejmujących leki OTC, suplementy diety, preparaty kosmetyczne i biobójcze.

Kluczowym aspektem, który wyróżnia Gemi na tle innych producentów, jest głębokie zaangażowanie w wykorzystanie surowców roślinnych, co znajduje odzwierciedlenie w ich bogatej ofercie około 120 pozycji asortymentowych.

 

W asortymencie i-Apteka.pl znajduje się szeroki wybór produktów Gemi, które adresowane są do osób borykających się z różnorodnymi problemami zdrowotnymi, jak oparzenia, odleżyny, owrzodzenia powstałe w wyniku żylaków, podrażnienia błony śluzowej jamy ustnej i gardła, suchy kaszel. W ofercie dostępne są zarówno roztwory, syropy, jak i maści, które zostały opracowane z myślą o zapewnieniu skutecznej ulgi i wspomaganiu procesów leczniczych.

 

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI
ul. Mickiewicza 36
05-480 Karczew

    pixel