Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Colgate Palmolive

( ilość produktów: 8 )

Colgate Palmolive, z ponad dwuwiekową tradycją w dbałości o zdrowie i higienę, rozpoczęło swoją działalność w Nowym Jorku, gdzie William Colgate zajmował się produkcją mydła i świec. Dziś, z siedzibą główną również w Nowym Jorku, firma jest uznawanym na całym świecie liderem w produkcji innowacyjnych produktów do higieny osobistej oraz zdrowia jamy ustnej. Wśród nich znajdziemy innowacyjne szczoteczki do zębów, które dzięki zaawansowanej technologii czyszczenia i specjalnie zaprojektowanym włóknom, skutecznie usuwają płytkę nazębną, chroniąc przy tym dziąsła przed podrażnieniami.

Pastom do zębów, opracowanym na podstawie najnowszych osiągnięć w dziedzinie stomatologii, zaufały miliony, oferując nie tylko pełną ochronę przed próchnicą, ale także wybielanie i odświeżenie oddechu. Płyny do płukania ust, będące nieodłącznym elementem codziennej higieny, wzbogacone są o składniki zapewniające długotrwałą ochronę przed bakteriami i wzmacniające szkliwo zębów.

 

Dodatkowo, w ofercie Colgate Palmolive znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, które dzięki delikatnym formułom i odżywczym składnikom, zapewniają uczucie czystości i świeżości przez cały dzień. Szeroka gama produktów, dostosowana do potrzeb różnych grup wiekowych i preferencji, pozwala każdemu znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie i swoich bliskich.

 

Dzięki stałemu dążeniu do doskonałości, produkty Colgate Palmolive zdobyły zaufanie milionów klientów w ponad 200 krajach, stając się globalnym liderem w dziedzinie higieny osobistej i zdrowia jamy ustnej.

 

Colgate Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.
al. Colgate 2,
58-100 Świdnica dolnośląskie

      pixel