DMG Drugs Minerals and Generics

( ilość produktów: 11 )

Na stronie i-Apteka dostępne są produkty wielu renomowanych marek. Zamówienie na nie można złożyć w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Wśród bogatego asortymentu apteki znajdują się produkty DMG Drugs Minerals and Generics. Między innymi:
 

  • Spray do nosa GRIP STOP – jest wygodny w użyciu, a ponadto wyróżnia się unikalnym składem. Zawarta w nim laktoferyna, sól potasowa kwasu glicyryzynowego, D-pantenol oraz karboksymetylo-betaglukan działają przeciwzapalnie, a także nawilżają i oczyszczają śluzówkę nosa. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom są pomocne w leczeniu nieżytu nosa.
  • Oftassiale krople do oczu, które chronią powierzchnię oka przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Ponadto zmniejszają ból i uczucie dyskomfortu.
  • Emofix – maść, która zapobiega i powstrzymuje krwawienia z błon śluzowych i skóry. Dlatego jest szczególnie polecana osobom, które mają problem z częstymi krwawieniami z nosa lub wrażliwymi dziąsłami.
     

To nie wszystkie produkty z oferty DMG Drugs Minerals and Generics zalecane m.in. w przypadku nieżytu nosa, stanu przedobrzękowego rogówki. Aby zapoznać się z opisem reszty z nich i złożyć zamówienie zapraszamy na stronę i-Apteka.pl.

      pixel