Cerko

( ilość produktów: 16 )

Dermokosmetyki marki Cerko zostały stworzone 20 lat temu z myślą o codziennej pielęgnacji skóry ze specjalnymi potrzebami. Nadmierna suchość, skłonność do rogowacenia, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, alergia, podrażnienia – formuła dermokosmetyków została zaprojektowana tak, aby sprostać potrzebom osób, zmagających się z tymi problemami.

Receptury produktów marki Cerko opracowywane są we współpracy ze specjalistami, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości surowców. Dlatego od wielu lat cieszą się zaufaniem zarówno pacjentów, jak i lekarzy dermatologów.
 

Na i-Apteka.pl dostępne są dermokosmetyki do ciała, twarzy, rąk, a także skóry głowy i włosów tej uznanej marki. Wśród nich znajduje się linia emolientów łagodzących Cerkopil, które przeznaczone są do łagodnego mycia oraz codziennej pielęgnacji skóry głowy, twarzy oraz ciała. Nie zabrakło także emolientów nawilżających z mocznikiem Cerkoderm dedykowanych osobom mającym skórę suchą lub bardzo suchą i skłonną do rogowacenia.

      pixel