Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Iris Cosmetic

( ilość produktów: 9 )

Iris Cosmetic, z siedzibą w Beilngries, jest uznanym producentem kosmetyków, którego historia sięga 1963 roku, kiedy to firma została założona w Berlinie. Przeniesienie działalności do Beilngries w 1969 roku pozwoliło na rozwój nowoczesnych linii produkcyjnych o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych. Firma zatrudnia ponad 180 pracowników i oferuje ponad 600 różnych produktów, które są wynikiem intensywnych prac badawczych i rozwojowych.

Produkty Iris Cosmetic charakteryzują się wysoką jakością, zgodną z europejskimi wytycznymi GMP dla kosmetyków. Firma korzysta z nowoczesnych linii produkcyjnych i ciągle monitoruje jakość w laboratorium zapewnienia jakości. Portfolio Iris Cosmetic obejmuje między innymi żele, balsamy, kremy oraz produkty do kąpieli.

 

W asortymencie i-Apteka.pl znajdziesz wybrane produkty Iris Cosmetic, w tym żel z ekstraktem ze śluzu ślimaka, żel z żywokostem, żel z aloesem oraz popularną maść końską. Każdy z tych produktów jest stworzony z myślą o efektywnej i bezpiecznej pielęgnacji, dostosowanej do potrzeb nowoczesnych konsumentów.

 

ASAM Betriebs-GmbH
Altenzeller Weg 23
92339 Beilngries-Aschbuch

      pixel