Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Laboratoires Gilbert

( ilość produktów: 3 )

Laboratoires Gilbert to uznany francuski producent farmaceutyczny, który od 1904 roku wyznacza standardy w branży zdrowotnej. Założony przez farmaceutę i botanika, Alexandra Gilberta zyskał początkowe uznanie dzięki rewolucyjnemu produktowi – plaster Feuille de Saule. Przez dekady, firma ewoluowała pod przewodnictwem rodziny Batteur, zachowując swoje rodzinne korzenie i niezależność, co jest rzadkością w dzisiejszym przemyśle farmaceutycznym.

Pod kierownictwem Jacques’a Batteura, a następnie jego syna Laurenta, Laboratoires Gilbert przeżyło okres wykładniczego wzrostu, rozwijając swoje kompetencje i zwiększając zatrudnienie do ponad 800 pracowników. Obecnie firma jest prowadzona przez Cedrica Batteura, który kontynuuje strategię rozwoju, zarówno na rynku francuskim, jak i międzynarodowym.

 

Laboratoires Gilbert specjalizuje się w produkcji produktów z zakresu pediatrii, laryngologii, medycyny rodzinnej oraz zdrowia naturalnego, oferując innowacyjne rozwiązania, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie na każdym etapie życia. Firma jest liderem we francuskich aptekach, dostarczając produkty, które są doceniane zarówno przez specjalistów medycznych, jak i pacjentów.

 

Laboratoires Gilbert
Ofc 804, Dubai
United Arab Emirates

      pixel