Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Lab.Galenowe Olsztyn

( ilość produktów: 4 )

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. to centrum farmaceutyczne założone 6 lipca 2001 roku i ugruntowane na fundamencie nowoczesnej nauki. Zlokalizowane w sercu regionu jest dumne z roli największego producenta leków generycznych w tej części kraju, który oferuje preparaty równoważne oryginalnym produktom, ale w bardziej przystępnych cenach. 

Nazwa „Laboratorium Galenowe Olsztyn” nawiązuje do Claudiusa Galenusa, znanego greckiego lekarza, którego prace miały nieoceniony wpływ na rozwój medycyny zachodniej. Dziedzictwo tego starożytnego myśliciela przejawia się w zaangażowaniu laboratorium w stosowanie najnowocześniejszych technologii oraz metod badawczo-rozwojowych, co pozwala na ciągłe doskonalenie oferowanych produktów.

 

Zespół specjalistów z różnych dziedzin zapewnia wysoki standard produkowanych leków, dbając o każdy etap ich powstawania, od badań aż po finalne etapy produkcji. Innowacyjność połączona z doświadczeniem umożliwia Laboratorium Galenowemu Olsztyn dostarczanie skutecznych rozwiązań zdrowotnych, które są odpowiedzią na potrzeby współczesnych pacjentów, szukających nie tylko leków, ale i zaufania do ich jakości.

 

Lab.Galenowe Olsztyn
ul. Spółdzielcza 25 A
11-001 Dywity

      pixel