Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Sanbios

( ilość produktów: 2 )

Firma Sanbios jest polskim producentem naturalnych kosmetyków i suplementów diety. Powstała w 2005 roku w Gliwicach, a jej wyroby wyróżniają się pochodzeniem składników, pozyskanych głównie z lokalnych źródeł. W ofercie i-Apteka.pl oferujemy kosmetyki oraz wiele naturalnych suplementów diety firmy Sanbios, które mają na celu uzupełnianie codziennej diety i wyrównanie niedoborów w organizmie.

Do najciekawszych produktów Sanbios należą suplementy diety takie jak: Acerola, Dzika róża w proszku, Natur C Active czy Ziołowe oczyszczanie – detoks. Natomiast z kosmetyków naturalnych oferujemy krem ze śluzem ślimaka, który wpływa na odbudowę właściwej bariery naskórka, łagodzi podrażnienia i likwiduje przebarwienia skóry.

 

Ponadto w ofercie tej firmy znaleźć można również zestawy mikroelementów takie jak Multiminerały oraz zestawy witamin jak chociażby Multi B complex, oraz preparaty przeznaczone dla osób zmagających się problemami z wątrobą, łagodzące objawy klimakterium i wzmacniające odporność.

      pixel