Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Sun Farm

( ilość produktów: 5 )

Początki Sun Farm sięgają roku 1997 – to właśnie wtedy jej założyciele zdecydowali, że nie będą zlecać produkcji swojego innowacyjnego leku ACESAN innym firmom. Podjęli działania, które doprowadziły do stworzenia własnego zakładu produkcyjnego. Dziś powstaje w nim nie tylko lek ACESAN, od którego wszystko się zaczęło. Asortyment stale powiększa się o nowe innowacyjne produkty.

W naszej aptece zamówisz wybrane produkty firmy Sun Farm w postaci żelów, kremów, kapsułek oraz tabletek. Oferujemy Ci również wspomniany lek ACESAN, który zawiera 30 mg kwasu acetylosalicylowego w 1 tabletce. Jest to substancja czynna znana z tego, że hamuje agregację płytek krwi i zapobiega powstawaniu zakrzepów.
 

Oprócz leku z kwasem acetylosalicylowym oferujemy Ci suplement diety w postaci kapsułek, dzięki któremu zadbasz o swoją wątrobę. Mowa o Hepatanal Max, który posiada L-asparginian L-ornityny oraz ekstrakt pozyskiwany z karczocha zwyczajnego.
 

Z kolei, jeśli walczysz z opryszczką lub zakażeniami skóry stóp na tle grzybiczym i drożdżakowym zwróć uwagę na maści i kremy, dostępne w naszej aptece.

    pixel