Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Melaleuca Poland

( ilość produktów: 4 )

Zmagasz się z infekcjami skóry, stanami zapalnymi czy nadmierną potliwością stóp? W każdym z tych przypadków mogą pomóc Ci produkty firmy Melaleuca Poland. Nie musisz wychodzić z domu, aby je zamówić. Są dostępne na stronie i-Apteka.pl, więc masz możliwość zrobienia wygodnych zakupów online.

Jakie produkty Melaleuca Poland znajdziesz na naszej stronie internetowej? W ofercie dostępne są przeciwgrzybicze zasypki do stóp: Proftin G, Proftin M. Każda z nich zawiera naturalny olejek z drzewa herbacianego. Posiada on cenne związki wykazujące działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. W związku z tym zasypki, które mają go w składzie, są polecane w profilaktyce i leczeniu chorób skórnych na tle bakteryjnym lub grzybiczym. Możesz używać ich zarówno w celu złagodzenia objawów infekcji, jak i zapobiegawczo – szczególnie jeśli pracujesz w obuwiu ochronnym czy często korzystasz ze wspólnych łazienek czy sprzętu do ćwiczeń fizycznych.
 

Oprócz zasypek do stóp na stronie i-Apteka.pl dostępne są preparaty w postaci sprayu i żelu. Podobnie jak w przypadku zasypek, w ich składzie znajduje się olejek z drzewa herbacianego.

      pixel