Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

L`biotica

( ilość produktów: 29 )

L'biotica to firma dermokosmetyczna z siedzibą w Gdańsku, która produkuje przede wszystkim kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów, a także twarzy oraz stóp. Kluczowe marki tej firmy to Biovax, obejmujący grupę produktów o właściwościach leczniczych, przeznaczonych do odżywiania i zapobiegających wypadaniu włosów oraz L’biotica stanowiąca luksusowe produkty służące do ich pielęgnacji.

W i-Apteka.pl oferujemy szereg najskuteczniejszych produktów firmy L'biotica, do których należą przede wszystkim szampony, odżywki maski i peelingi do włosów marki Biovax. Posiadamy również produkty do pielęgnacji włosów i cery L'biotica, a także kosmetyki do pielęgnacji twarzy Dermomax w postaci maseczek dedykowanych osobom z różnego rodzaju problemami skóry.

 

Oprócz nich w ofercie mamy m.in. specjalistyczne plastry, płatki pod oczy, sera do brwi i rzęs oraz preparaty przeznaczone do pielęgnacji dłoni i stóp. Proponujemy również ekologiczne chusteczki do demakijażu przeznaczone do codziennego mycia oraz pielęgnacji skóry twarzy, szyi, a także dekoltu.

      pixel