Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Medgenix

( ilość produktów: 3 )

Medgenix, założony w 1926 roku jako Labo Vandenbussche, jest obecnie uznawanym na całym świecie producentem produktów farmaceutycznych i kosmetycznych. Firma, która przez niemal stulecie rozwoju przekształciła się w kluczowego gracza na rynku zdrowotnym, od 2000 roku jest częścią renomowanej grupy Omega Pharma, a od 2015 roku wchodzi w skład globalnej korporacji Perrigo. Dzięki temu Medgenix korzysta z międzynarodowych zasobów i doświadczenia, zatrudniając ponad 9 000 pracowników na całym świecie.

Medgenix posiada główną siedzibę w Wevelgem, w Belgii. Specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy preparatów, w tym maści, kremów, balsamów, szamponów, mydeł w płynie, syropów oraz suplementów diety. Co ważne, około 90% wytwarzanych produktów jest eksportowanych, co świadczy o globalnym zasięgu i uznaniu marki.

 

Medgenix nieustannie dba o najwyższą jakość i innowacyjność swoich produktów, co czyni ją wyborem wielu klientów szukających skutecznych i bezpiecznych rozwiązań zdrowotnych. Zaufanie, które firma zdobyła na przestrzeni lat, jest najlepszym potwierdzeniem jej doświadczenia i ekspertyzy.

 

Medgenix Benelux n.v.
Vliegveld 21 B-8560 Wevelgem België

      pixel