Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Perffarma Sp. z o.o.

( ilość produktów: 8 )

Firma Perffarma to polska firma z branży farmaceutycznej, która od 25 lat dostarcza innowacyjne produkty podnoszące jakość życia pacjentów. Specjalizuje się w produkcji leków na receptę, leków OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków.

Perffarma oferuje preparaty dla różnych dziedzin medycyny, takich jak proktologia, dermatologia, stomatologia, laryngologia, gastroenterologia, alergologia, ginekologia, urologia i neurologia. Firma jest właścicielem marek takich jak Laktifort, Neovaginal i Prorectal, a jej produkty są dostępne na rynku polskim oraz w Europie, Afryce i Ameryce Południowej.

 

W ofercie Perffarma znajdują się produkty do stosowania profilaktycznego, m.in. w celu ochrony okolic intymnych przed infekcjami grzybiczymi i bakteryjnymi. Preparaty zawierają naturalne składniki, takie jak gliceryna, inulina, kwas mlekowy i hydrolizowane białko pszenicy. Firma dostarcza również preparaty na hemoroidy, dostępne bez recepty w postaci żelu lub pianki, które przynoszą ulgę i regenerują okolice odbytu.

 

Perffarma produkuje także specjalistyczne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn oraz produkty do pielęgnacji jamy ustnej. W ofercie firmy znajdują się również produkty dla przyszłych mam, które są opracowywane z myślą o bezpieczeństwie matki i dziecka.

 

Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

    pixel