Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Dr Beta

( ilość produktów: 2 )

Dr Beta to marka, której twórcami są popularyzatorzy aromaterapii w Polsce – doktor Władysław S. Brud oraz doktor Iwona Konopacka-Brud. Założona na początku lat 90. specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości olejków eterycznych oraz aromakosmetyków. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim.

W ofercie Dr Beta znajdziemy starannie skomponowane olejki eteryczne, które powstają z minimalnym użyciem składników syntetycznych. Firma produkuje także mieszanki olejków na powszechne dolegliwości oraz kosmetyki aromaterapeutyczne, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie. Proces produkcji, od pomysłu na recepturę po zapakowanie, odbywa się w jednym zakładzie, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Dr Beta stawia na ręczne tworzenie wielu swoich kosmetyków, aby zachować ich cenne właściwości.

 

Jednym z wyjątkowych produktów w ofercie Dr Beta jest balsam na odleżyny Anticubit. Zawiera naturalne składniki, takie jak olejek z drzewa herbacianego, który ma właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Balsam jest szczególnie pomocny dla pacjentów narażonych na odleżyny i odparzenia, łagodząc podrażnienia i stany zapalne skóry.

 

Oleje eteryczne Dr Beta, sprzedawane są w buteleczkach z ciemnego szkła, co chroni je przed światłem i zapewnia dłuższą trwałość. Buteleczki wyposażone są w kroplomierze, co ułatwia aplikację olejków. Produkty te są w 100% naturalne i nie zawierają konserwantów ani sztucznych ulepszaczy, a ich jakość potwierdzają badania laboratoryjne oraz certyfikat Jakości Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego.

 

FSZ Pollena-Aroma Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 14
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

      pixel