Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Diepharmex

( ilość produktów: 2 )

Diepharmex to szwajcarska firma rodzinna z siedzibą w Genewie, która od ponad 15 lat jest liderem na rynku ochrony zdrowia konsumentów. Firma posiada również biura w Paryżu i Madrycie, co pozwala jej skutecznie działać na rynkach międzynarodowych. Diepharmex specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów do pielęgnacji uszu, z flagową linią AUDISPRAY, sprzedawaną w ponad 20 krajach.

W 2016 roku firma poszerzyła swoje portfolio o linię produktów dermatologicznych MICRO H, oferującą innowacyjne zabiegi w jednorazowych dawkach i chusteczkach. Produkty Diepharmex są wynikiem zaawansowanych badań i rozwoju, co gwarantuje ich wysoką jakość i skuteczność. Firma koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb pacjentów, oferując produkty bezpieczne i łatwe w użyciu.

 

Diepharmex działa dynamicznie i zwinie, co umożliwia szybkie podejmowanie decyzji i wprowadzanie innowacji. W branży zdominowanej przez duże globalne firmy Diepharmex wyróżnia się jako niezależna struktura rodzinna, sprzyjająca przedsiębiorczości. Od 2019 roku firma jest częścią ALPHA Healthgroup, platformy skupiającej europejskich liderów w sektorze zdrowia.

 

Laboratoria Diepharmex SA
Avenue Rosemont 8
1208 Genewa

      pixel