Kosmetyki Pilomax

( ilość produktów: 12 )

Laboratorium Pilomax to polska działająca na rynku od dwudziestu lat, produkująca kosmetyki do włosów. Kosmetyki Pilomax przeznaczone są do skutecznej i długotrwałej regeneracji oraz pielęgnacji włosów. Oparte są one na naturalnych składnikach, z wyłączeniem parabenów, i polecają je zarówno kosmetolodzy, jak i fryzjerzy. Zastosowane w produktach firmy Pilomax aktywne składniki wpływają na efektywną pielęgnację włosów i nadają się nawet do bardzo wrażliwej skóry głowy.

W asortymencie i-Apteka.pl. znajdują się kosmetyki Pilomax takie jak: maski Wax Pilomax regenerujące oraz przyspieszające porost włosów, szampony i odżywki oraz peelingi enzymatyczne przeznaczone do mycia skóry głowy i włosów.

 

Wśród produktów Laboratorium Pilomax znajduje się nowatorska seria dermokosmetyków do włosów farbowanych, realizująca koncepcję 3 kroków. Polega ona na zastosowaniu najpierw szamponu do włosów farbowanych, później maski, a w trzecim kroku spryskaniu włosów specjalną odżywką. Kosmetyki te dzielą się na środki przeznaczone do włosów farbowanych na ciemno oraz na jasno.

      pixel