Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Inter Fragrances

( ilość produktów: 17 )

Wbrew obcobrzmiącej nazwie, Inter Fragrances to rodzima, polska firma założona przez Zenona Soszyńskiego. Można śmiało powiedzieć, że marka z rozmachem zawładnęła wieloma sektorami produktów, gdyż w jej ofercie można było znaleźć produkty spożywcze, kosmetyczne, chemiczne, a także wyroby drewniane. Jednak najbardziej flagowym produktem Inter Fragrances jest brand Seboradin. To produkty do pielęgnacji i kuracji włosów, szczególnie osłabionych i zniszczonych. W ofercie mamy również produkty przyspieszające wzrost włosów i odbudowujące jego strukturę - szampony, balsamy i ampułki z płynem do wcierania w skórę głowy.

Kosmetyki marki były tworzone z myślą o pacjentach i ich potrzebach, dlatego formułowane były z niezwykłą starannością i dbałością o bezpieczeństwo. Kosmetyki pielęgnacyjne dla osób z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry i innymi dolegliwościami skórnymi możemy dostać w niemal każdej aptece i drogerii.
 

W dalszych etapach rozwoju firmy, została ona przejęta i zarządzana przez kolejnych potomków głównego założyciela. Pomimo licznych osiągnięć i potencjalnego rozwoju, w 2017 roku ogłoszono upadłość spółki Inter Fragrances.

      pixel