Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Ethifarm Sp. z o.o.

( ilość produktów: 7 )

Ethifarm Sp. z o.o. to marka specjalizująca się w opracowywaniu produktów leczniczych i suplementów diety. Założona w 2004 roku, z siedzibą w Poznaniu, koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych formuł wspierających zdrowie i dobre samopoczucie. Ethifarm Sp. z o.o. to synonim wysokiej jakości i skuteczności, dzięki czemu produkty tej marki zdobyły uznanie i zaufanie użytkowników, a także specjalistów z branży medycznej.

W asortymencie i-Apteka.pl znajdziesz wyselekcjonowane preparaty Ethifarm Sp. z o.o. w postaci kapsułek i syropu, które zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych potrzebach zdrowotnych. W ofercie m.in. Medargin do utrzymywania prawidłowego ciśnienia tętniczego i w profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego czy Venalex przeznaczony dla osób borykających się z ciężkością nóg, żylakami czy kurczliwością łydek. W asortymencie dostępny jest także Zatocan Forte z witaminą C, który wykazuje silne właściwości immunostymulujące, przeciwbakteryjne i przeciwgorączkowe, będąc nieocenionym wsparciem dla osób z problemami dróg oddechowych.

 

Z Ethifarm Sp. z o.o masz pewność, że wybierasz produkty opracowane na podstawie najnowszych badań naukowych, które zapewnią Ci skuteczną pomoc w codziennej profilaktyce zdrowotnej.

 

Ethifarm
ul. Wschodnia 7A
62-080 Swadzim

    pixel