Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Med Plus

( ilość produktów: 4 )

Med Plus, uznane przedsiębiorstwo farmaceutyczne, od dekad przoduje na polskim rynku w promowaniu kuracji bańkami, oferując innowacyjne rozwiązanie w postaci Bezogniowych Baniek Lekarskich. Jako jedyny producent tych specjalistycznych produktów w Polsce, Med Plus cieszy się nie tylko uznaniem w kraju, ale również rosnącą popularnością na rynkach zagranicznych.

Ponad 20-letnie doświadczenie firmy w dziedzinie terapii bańkami pozwoliło na rozwój produktów najwyższej klasy, które znajdują zastosowanie w leczeniu szerokiego spektrum dolegliwości, takich jak choroby dróg oddechowych, bóle mięśniowe czy zapalenia stawów. Bezogniowe bańki lekarskie Med Plus, dzięki swojej innowacyjności i bezpieczeństwu stosowania, zyskały uznanie nie tylko wśród użytkowników, ale również w środowiskach profesjonalnych, co potwierdza złoty medal na Targach Zdrowego Życia.
 

Wybierając produkty Med Plus, pacjenci mogą być pewni, że stosują rozwiązanie wolne od ryzyka poparzeń. Zachęcamy do doświadczenia korzyści płynących z terapii bańkami Med Plus, by na własnej skórze przekonać się o ich wyjątkowości i skuteczności w walce z różnorodnymi dolegliwościami.

      pixel