Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Herbapol Warszawa

( ilość produktów: 3 )

Herbabol Warszawa to firma, która od 60 lat tworzy najwyższej jakości produkty, wykorzystując dobroczynne właściwości ziół. Wśród bogatego asortymentu znajdziesz wyroby w różnej postaci m.in. past doustnych, koncentratów czy tabletek.

Jeśli szukasz naturalnego sposobu na swoje dolegliwości możesz zamówić wyroby firmy Herbapol Warszawa na stronie i-Apteka.pl. W naszej ofercie dostępne są pasty doustne:
 

  • Debelizyna, która zawiera 65,45 g wyciągu płynnego z fasoli indyjskiej (Dolichosi biflorum seminis extr.). Jest to substancja czynna stosowana wspomagająco w kamicy dróg moczowych o niewielkim nasileniu.
  • Fitolizyna wyróżniająca się unikalną kompozycją naturalnych składników, wśród których występują m.in. wyciągi z kłącza perzu (Agropyri rhizomate), nasion kozieradki (Foenugraeci semine) i ziela skrzypu (Equiseti herba). Znajdują one zastosowanie w przypadku zakażeń i stanów zapalnych dróg moczowych oraz kamicy nerkowej.
     

Oprócz past doustnych na stronie i-Apteka.pl znajdziesz koncentrat Pectosol. W jego składzie znajdują się ziele tymianku, porost islandzki, korzeń mydlnicy i ziele hyzopu, które polecane są w stanach zapalnych dróg oddechowych.

      pixel