Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

The Mentholatum LTD

( ilość produktów: 3 )

Twoim problemem są bóle stawów i mięśni? Rwa kulszowa nie pozwala Ci wstać z łóżka? Nabawiłeś się kontuzji podczas intensywnego treningu? Jeśli choć jedna z Twoich odpowiedzi jest twierdząca pomóc mogą produkty uznanej firmy The Mentholatum LTD. Jeśli z powodu bólu masz trudności z poruszaniem się, nie musisz obawiać się o to, że czeka Cię spacer do apteki. Kremy i żele firmy The Mentholatum LTD kupisz bez wychodzenia z domu na stronie i-Apteka.pl.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie? Jednym z nich jest krem „DIP Hot”, który zawiera salicylan metylu, mentol, olejek eukaliptusowy i terpentynowy oraz substancje pomocnicze. Dzięki starannie dobranym składnikom wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz rozgrzewające. Możesz stosować go w przypadku wystąpienia bólów stawów i mięśni, rwy kulszowej, a także pomocniczo w skręceniach stawów, stłuczeniach, gośćcu oraz bólach reumatycznych.
 

Na stronie i-Apteka.pl dostępny jest również żel „DIP RILIF”. Zawiera ibuprofen i mentol, dzięki którym wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

      pixel