Uzdrowisko Krynica

( ilość produktów: 6 )

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. to producent naturalnych wód leczniczych stosowanych w kuracjach pitnych. Dobroczynne właściwości krynickich złóż są znane i cenione od lat. Ich zdrowotne działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi i fizykochemicznymi, a także długoletnią obserwacją.

Do najbardziej rozpoznawalnych ujęć wód należą złoża Jan, Zuber i Słotwinka. Woda lecznicza Zuber pomaga przy nadkwasocie, chorobie wrzodowej dwunastnicy i żołądka, schorzeniach dróg żółciowych i wątroby. Naturalna woda lecznicza Jan działa moczopędnie. Jest polecana osobom z chorobami dróg moczowych i nerek, w tym z kamicą nerkową. W połączeniu z wodą Zuber jest wskazana w profilaktyce cukrzycy i miażdżycy. Słotwinka wykazuje właściwości wspomagające szybszą rekonwalescencję przy zatruciach toksycznych organizmu, chorobach neurologicznych i nieżytach przewodu pokarmowego.

 

Uzdrowisko Krynica oferuje ponadto popularną i rozpoznawalną w Europie wodę mineralną Kryniczanka, która charakteryzuje się dużą zawartością mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

      pixel