Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Celsis Farmaceutica SA

( ilość produktów: 1 )

Celsis Farmaceutica SA - to producent, który zasłynął na rynku farmaceutycznym jako specjalista w dziedzinie produktów skierowanych do najmłodszych. Firma założona w malowniczym mieście Porto w Portugalii w 1907, od samego początku swojego istnienia stawia na jakość, bezpieczeństwo i skuteczność swoich preparatów.

Sercem oferty Celsis Farmaceutica SA są unikalne produkty, które zdobyły zaufanie rodziców na całym świecie i będące nieocenioną pomocą w walce z dolegliwościami najmłodszych. Szczególne miejsce wśród nich zajmują krople na kolkę dla niemowląt Delicol. To preparat, który został stworzony z myślą o najmniejszych dzieciach, aby skutecznie i bezpiecznie złagodzić dolegliwości związane z kolką. Delicol, dzięki swojej unikalnej formule, pomaga niemowlętom zasnąć, a rodzicom daje pewność, że ich maluchy czują się komfortowo.

 

Celsis Farmaceutica SA to firma, która swoją misję opiera na trosce o zdrowie i dobrostan najmłodszych. To producent, który zna potrzeby rodziców i dostarcza produkty, które pomagają im zadbać o zdrowie dzieci.

 

Zaufaj marce, która swoją reputację wypracowała na rzetelności, bezpieczeństwie i skuteczności. Wybierając produkty Celsis Farmaceutica SA, wybierasz produkty, które są wynikiem wieloletnich badań i doświadczeń, a przede wszystkim troski o najmłodszych. Spróbuj kropli na kolkę dla niemowląt Delicol i przekonaj się, jak wielką różnicę może zrobić Celsis Farmaceutica SA w Twoim życiu i życiu Twojego malucha.

      pixel