Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Medmess

( ilość produktów: 2 )

Poznaj Medmess – polską markę z ponad 30-letnią tradycją, założoną przez inż. Wojciecha i Jarosława Kropaczewskich, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu diagnostycznego i medycznego. Od ciśnieniomierzy, przez glukometry i stetoskopy, aż po termometry i zaawansowane testy diagnostyczne- oferta Medmess jest skierowana zarówno do profesjonalnych medyków, jak i użytkowników domowych, poszukujących niezawodnych rozwiązań.

Dzięki doświadczonemu zespołowi Medmess gwarantuje produkty, które łączą precyzję z niezawodnością, dzięki czemu odpowiada na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku zdrowotnego. Posiadając koncesję hurtowni farmaceutycznej, firma stale rozszerza swoją ofertę, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Wybierając Medmess, wybierasz zaufanie i jakość potwierdzoną latami doświadczeń. W naszej aptece internetowej znajdziesz pełną gamę produktów Medmess, zapewniających wsparcie i bezpieczeństwo w dbaniu o zdrowie. Postaw na sprawdzone rozwiązania. Wybierz Medmess.

      pixel