Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Liconsa SA

( ilość produktów: 5 )

Liconsa SA to renomowany producent farmaceutyczny, specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości leków na rynek globalny. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym kapsułki, tabletki, peletki, inhalatory oraz tabletki żelatynowe. Dzięki zaawansowanym technologiom i ciągłym inwestycjom w badania i rozwój Liconsa SA zapewnia swoim klientom bezpieczne, skuteczne i dostępne leki.

Spółka Liconsa SA, będąca częścią międzynarodowej korporacji Insud Pharma, działa od ponad 45 lat i obsługuje klientów na całym świecie. Insud Pharma została założona w 1977 roku przez biochemiczkę Silvię Gold i lekarza Hugo Sigmana, którzy przekształcili swoje życiowe powołanie w solidną, globalną firmę farmaceutyczną. Dziś Insud Pharma, kierowana przez Leandro i Lucasa Sigmanów, jest obecna w ponad 50 krajach i zatrudnia zespół 9 000 specjalistów.

 

Liconsa SA oferuje suplementy na układ pokarmowy, które pomagają w utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji przewodu pokarmowego. Produkty są dostępne w aptekach internetowych, gdzie cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

 

Liconsa SA Insud Pharma, SL
Calle Manuel Pombo Angulo,
28 3 piętro, 28050 Madryt,
Hiszpania

    pixel