Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Red Pharma Laboratories

( ilość produktów: 2 )

Red Pharma Laboratories Polska S.A. to dynamicznie rozwijający się producent specjalistycznych produktów dermatologicznych i kosmetologicznych, którego siedziba zlokalizowana jest w Starej Iwicznej. Firma, założona 10 sierpnia 2017 roku, zyskała uznanie na rynku dzięki skupieniu na innowacyjnych rozwiązaniach w obszarze leczenia dermatologicznego oraz pielęgnacji skóry.

Produkty Red Pharma Laboratories są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, potwierdzonymi certyfikatami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) wg normy PN-EN ISO 22716, oraz zasadami HACCP. Firma szczyci się także posiadaniem licznych patentów i znaków towarowych, co świadczy o unikalności i innowacyjności oferowanych rozwiązań.

 

W portfolio Red Pharma znajdują się produkty wspierające leczenie Atopowego Zapalenia Skóry (AZS), łuszczycy oraz innych schorzeń skórnych. Dodatkowo firma oferuje szeroką gamę kosmetyków do codziennej pielęgnacji, wyroby probiotyczne i prebiotyczne, a także suplementy diety i liofilizaty bakterii dobroczynnych.

 

Za sukcesem Red Pharma Laboratories stoją nie tylko zaawansowane technologie produkcji, ale również ścisła współpraca z renomowanymi lekarzami dermatologami i pediatrami. Regularne badania jakości przeprowadzane w Zakładzie Mikrobiologii gwarantują, że każdy produkt spełnia rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa i skuteczności, odpowiadając na potrzeby zarówno pacjentów, jak i profesjonalistów medycznych.

 

Red Pharma Laboratories Polska Spółka Akcyjna
ul. Słoneczna 116, Stara Iwiczna
05-500 Piaseczno

      pixel