Smart Pharma

( ilość produktów: 3 )

Smart Pharma to przedsiębiorstwo założone w 2014 roku, oferujące produkty powstające przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii, we współpracy ze środowiskiem medycznym. Ich zadaniem jest nie tylko leczenie, ale też zapobieganie rozwojowi wielu chorób i schorzeń. Medykamenty posiadają certyfikat bezpieczeństwa GRAS nadawany przez Amerykański Departament Zdrowia.

Suplementy Smart Pharma są przeznaczone do postępowania dietetycznego w przypadku niedokrwistości i niedoborów żelaza. Elementarne żelazo zawarte w preparatach Innofer Baby oraz Innofer nie wykazuje działań niepożądanych w postaci bólu brzucha, metalicznego posmaku w ustach, biegunek czy zaparć. Marka oferuje też preparaty probiotyczne Diflos, które są zalecane do stosowania przy antybiotykoterapii. Krople InnovitumB dla dzieci zawierają natomiast witaminy z grupy B, które wykazują działanie wspomagające procesy krwiotwórcze w organizmie.

 

Produkcja laboratoryjna przedsiębiorstwa jest zgodna ze standardami GMP. Preparaty są wytwarzane w oparciu o najnowsze technologie, z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

 

Smart Pharma Sp. z o.o., Złotniki, ul. Kobaltowa 6, 62-002 Suchy Las

      pixel