Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Exeltis

( ilość produktów: 4 )

Exeltis to marka, która od lat cieszy się uznaniem na rynku farmaceutycznym, będąc częścią renomowanej, hiszpańskiej, międzynarodowej firmy Insud Pharma. Może poszczycić się ponad 40-letnim doświadczeniem i zespołem liczącym 7000 specjalistów na całym świecie, co sprawia, że jest obecna na każdym poziomie przemysłu chemicznego i farmaceutycznego.

Exeltis, jako jedna z wysoce synergicznych jednostek biznesowych firmy, skupia się na zdrowiu kobiet, prowadząc badania, wprowadzając innowacje i tworząc nowe metody leczenia oraz urządzenia, które mają na celu poprawę zdrowia i samopoczucia kobiet na całym świecie. Globalny zasięg marki, obejmujący ponad 40 krajów oraz sieć produkcyjna to dowód na to, że Exeltis jest liderem w swojej dziedzinie, z nadrzędnym celem zapewnienia kobietom wsparcia i opieki na każdym etapie ich życia.

 

W asortymencie i-Apteka.pl znajdują się różnorodne produkty marki Exeltis, które są dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnych kobiet. Oferta obejmuje preparaty w postaci żelu, w tym także dopochwowego, proszku do sporządzenia roztworu oraz kapsułek miękkich. Dzięki swoim unikalnym formułom, produkty Exeltis pomagają kobietom dbać o ich zdrowie intymne, oferując wsparcie na różnych obszarach i etapach życia.

 

Exeltis Poland Sp z o.o.
ul. Szamocka 8
01-748 Warszawa

      pixel