Xenico Pharma

( ilość produktów: 10 )

To polska marka, która wykorzystuje polski kapitał i wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii, medycyny i farmakologii. Xenico Pharma jest dowodem na to, że polscy producenci mogą konkurować ze światowymi koncernami farmaceutycznymi pod kątem jakości i bogatej gamy produktów. Prócz tego Xenico Pharma nie bazuje na analizie zewnętrznej rynku. Dzięki tworzonym na poczet oceny zespołom specjalistów bada faktyczne zapotrzebowanie pacjentów i dostosowuje do nich program produkcyjny. To sprawia, że Xenico Pharma zawsze jest o krok naprzód przed konkurencją, a wypuszczane na rynek produkty są nie tylko potrzebne, ale i wyczekiwane.

Producent nie przegapia nawet najdrobniejszych nowinek technicznych, a na wielu targach i konferencjach medycznych znajdziemy zawsze przedstawicieli Xenico Pharma. Stały kontakt z autorytetami ze świata nauki powoduje, że wszelkie preparaty marki są bezpieczne, spełniając nie minimalne, a najwyższe normy europejskie.

Asortyment marki skupia się na wysokiej klasy suplementacji, która zapobiega rozwojowi chorób cywilizacyjnych. W składzie wykorzystywane są naturalne wyciągi z roślin, dzięki czemu witaminizacja ma lepszą przyswajalność. Producent koncentruje się na pacjencie i jego potrzebach, dlatego jeden typ produktu może występować w kilku wariantach. Inna suplementacja przeznaczona jest dla osób w wieku produkcyjnym, inna dla kobiet w ciąży i jeszcze inna dla osób po 50 roku życia. Firma nie zapomina o żadnej z tych grup i zgodnie z zapotrzebowaniem, dostosowuje każdy preparat do konkretnego odbiorcy.

Xenico Pharma Sp. z o.o., ul. Adama Gdacjusza 24A, 54-515 Wrocław

      pixel