Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Lenus Pharma

( ilość produktów: 3 )

Lenus Pharma została założona w 2006 roku. Jest to austriacka firma farmaceutyczna, która zyskała międzynarodowe uznanie dzięki swoim innowacyjnym produktom w dziedzinie ginekologii, urologii i okulistyki, szczególnie znana z leczenia niepłodności. Jako międzynarodowy lider reprezentuje swoje innowacyjne produkty w ponad 70 krajach świata, z eksportem stanowiącym ponad 90% swojej działalności. Co roku, Lenus Pharma rośnie w dwucyfrowym tempie, co świadczy o niezachwianej jakości i skuteczności.

Szczególnie wyróżniające się produkty, takie jak PROFERTIL® dla mężczyzn, to opatentowana, światowej klasy formuła, która została sprawdzona w ośmiu badaniach klinicznych i wykazuje znaczące działanie w poprawie jakości nasienia. Z kolei PROFERTIL® dla kobiet, zwłaszcza dla pań w wieku 35 lat i starszych, jest potwierdzony klinicznie jako efektywny sposób na zwiększenie szans na poczęcie.

 

Lenus Pharma nie tylko wyróżnia się w dziedzinie innowacji, ale także podkreśla swoje zaangażowanie w poprawę jakości życia pacjentów, stosując najnowsze osiągnięcia naukowe. Dzięki swojemu podejściu firma cieszy się zaufaniem zarówno specjalistów, jak i pacjentów na całym świecie.

 

Lenus Pharma GesmbH
Seeböckgasse 59
1160 Vienna, Austria

      pixel